Programe Forum - Welcome
Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj?

Shko poshtë

Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj? Empty Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj?

Mesazh nga Sarita prej Wed Jul 13, 2011 9:23 am

Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj? Razz
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj? Empty Re: Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj?

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 9:30 am

PO vallai qejfi ma ka me e lexu
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj? Empty Re: Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj?

Mesazh nga T_o_n_i prej Thu Jul 14, 2011 5:14 pm

jo nuk me shtyn ky kurjozitet
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj? Empty Re: Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj?

Mesazh nga Embelsira prej Fri Jul 22, 2011 10:06 am

Patjeter do me shtynte kurjoziteti pse jo


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj? Empty Re: Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:36 am

jo sepse eshte jeta e tij private dhe nuk me intereson qe ta kontrolloj
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj? Empty Re: Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj?

Mesazh nga Master prej Mon Apr 09, 2012 8:10 am

Do isha shume kurioz mbase eshte dhe gabim


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj? Empty Re: Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj?

Mesazh nga Sarita prej Mon Apr 09, 2012 3:14 pm

Pooo
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj? Empty Re: Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj?

Mesazh nga Anakonda prej Thu May 17, 2012 5:14 am

Aspak nuk duhet me dit gjonat e tjetrit;po deshi ai me dit per mua ia tregoj te gjitha gjerat vete meqe jam edhe sinqerte
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj? Empty Re: Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj?

Mesazh nga KITTY prej Tue May 29, 2012 8:17 pm

PO tani, kurioziteti ka vrare macen, jo me ne qe jemi nejrez..Razz Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj? Empty Re: Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj?

Mesazh nga Master prej Tue May 29, 2012 8:20 pm

hahahahha lum si une qe smbaj ditar


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj? Empty Re: Nese e gjeni,a do ta lexonit ditarin privat te partnerit tuaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi