Programe Forum - Welcome
Frazat më të bukura të skenave të dashurisë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Frazat më të bukura të skenave të dashurisë

Shko poshtë

Frazat më të bukura të skenave të dashurisë Empty Frazat më të bukura të skenave të dashurisë

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 9:35 am

Disa prej frazave më të bukura të skenave të dashurisë të historisë së kinematografisë.

Disa prej filmave më të bukur në historinë kinematografinë botërore mbahen mend vetëm nga frazat e bukura për dashurinë.

Romanca dashurie që publiku i mban në kujtesën e tij gjatë pasi fjalët dedikuar dashurisë janë me të vërtet një himn që të fiksohet në memorie dhe bëhet pjesë e jotja dhe e dashurisë tënde.

“Buzët e mia si dy pelegrinë kërkojnë të falënderojë me një puthje të ëmbël.

Romeo + Juliet, 1996

Jam vetëm një vajzë që ka përpara një djalë dhe që po i kërkon ta dashuroj.

Notting Hill, 1999

Xhorxh: Lorraine, fundi që na bashkon… Lorraine: “Cfarë? Xhorxh: Ajo çfarë dua të them është… Lorraine: “Oh, por unë më duket se të kam parë diku? Xhorxh: Po, unë jam Xhorxh, Xhorxh McFly, jam delfini yt, dua të them fati yt…

Kthim në të ardhmen 1985

3. “Askush nuk mund ta vendos Bejbi në një engjëll, dashurinë dhe pasionin tim.

Kërcim dashurie 1987

“Të dua kur ke ftohtë dhe jashtë është 30 gradë. Të dua kur të duhet një orë për të bërë një sanduic. i dua rrudhat kur të bëhen pasi më shikon sikur të isha një i çmendur. Më pëlqen që pas një dite të kaluar me ty, ndjejë ende parfumin tënd te rrobat e mia, dhe jam i lumtur që ti je personi i fundit me të cilin bisedoj para se të fle. Dhe nuk është se ndjehem vetëm, dhe jo se është nata e krishtlindjeve. Kam ardhur sonte sepse kur kupton se do të kalosh jetën me dikë, do që pjesa tjetër e jetës të filloi sa më shpejt që të jetë e mundur”.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Frazat më të bukura të skenave të dashurisë Empty Re: Frazat më të bukura të skenave të dashurisë

Mesazh nga Sahara prej Fri Aug 26, 2011 11:00 pm

“Të dua kur ke ftohtë dhe jashtë është 30 gradë. Të dua kur të duhet një orë për të bërë një sanduic. i dua rrudhat kur të bëhen pasi më shikon sikur të isha një i çmendur. Më pëlqen që pas një dite të kaluar me ty, ndjejë ende parfumin tënd te rrobat e mia, dhe jam i lumtur që ti je personi i fundit me të cilin bisedoj para se të fle. Dhe nuk është se ndjehem vetëm, dhe jo se është nata e krishtlindjeve. Kam ardhur sonte sepse kur kupton se do të kalosh jetën me dikë, do që pjesa tjetër e jetës të filloi sa më shpejt që të jetë e mundur”.

hmmmmmm sa romantik
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Frazat më të bukura të skenave të dashurisë Empty Re: Frazat më të bukura të skenave të dashurisë

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 11:05 pm

Mos e pyt me te thy ne mes mcncdd


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Frazat më të bukura të skenave të dashurisë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Frazat më të bukura të skenave të dashurisë Empty Re: Frazat më të bukura të skenave të dashurisë

Mesazh nga Sahara prej Fri Aug 26, 2011 11:09 pm

ncncncncncnc

master mer cik shembull ore Razz
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Frazat më të bukura të skenave të dashurisë Empty Re: Frazat më të bukura të skenave të dashurisë

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 11:13 pm

e pra eeeeeeeee pse kam nevoje thua ti Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Frazat më të bukura të skenave të dashurisë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Frazat më të bukura të skenave të dashurisë Empty Re: Frazat më të bukura të skenave të dashurisë

Mesazh nga Sahara prej Fri Aug 26, 2011 11:21 pm

jo, je i mencur vete... se dhe une te kam eksploruar
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Frazat më të bukura të skenave të dashurisë Empty Re: Frazat më të bukura të skenave të dashurisë

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 11:23 pm

ou ver8 edhe si dola apo akoma skane dale konkluzionet


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Frazat më të bukura të skenave të dashurisë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Frazat më të bukura të skenave të dashurisë Empty Re: Frazat më të bukura të skenave të dashurisë

Mesazh nga Sahara prej Fri Aug 26, 2011 11:29 pm

konkluzioni eshte i mire... nuk eshte i vemendshem ne mesim po po te aplikohet jep me shume, por sdo!

te kujtohen? te njejtat konkluzione na jipnin mesuesit lol ahahaha

seriozisht... me pelqen ajo qe shkruan
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Frazat më të bukura të skenave të dashurisë Empty Re: Frazat më të bukura të skenave të dashurisë

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 11:43 pm

flm sweety je shum nice.kahshsh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Frazat më të bukura të skenave të dashurisë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Frazat më të bukura të skenave të dashurisë Empty Re: Frazat më të bukura të skenave të dashurisë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi