Programe Forum - Welcome
Kali kalon semaforin me të kuqe, kamera i bën foton për gjobë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kali kalon semaforin me të kuqe, kamera i bën foton për gjobë

Shko poshtë

Kali kalon semaforin me të kuqe, kamera i bën foton për gjobë Empty Kali kalon semaforin me të kuqe, kamera i bën foton për gjobë

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 10:11 am

Kali kalon semaforin me të kuqe, kamera i bën foton për gjobë Kali-kamera-350x248


Ky kalë që paraqitet në foto është fiksuar nga radarët e shpejtësisë dhe ata të fiksuar pranë semaforëve në qytet. Fatkeqësisht kali nuk e ka kuptuar se ndryshe nga fushat e hapura, rrugët e qytetit kanë kufizues shpejtësie. Sistemi e ka fiksuar kalin teksa ka kaluar në të kuqe dhe automatikisht ka bërë gati gjobën. Kali kishte dalë nga ambienti ku qëndronte duke shfrytëzuar një pjesë të hapur të derës dhe më pas ka zbritur në rrugët e qytetit Meppen të Gjermanisë. Policia tha se ishte surprizuar kur ka parë foton e kalit në sistemin e kamerave teksa ishin ulur për të përmbyllur gjobat mujore. Kamera që fiksoi kalin ishte vendosur aty për të kapur në shkelje të semaforit motorristët apo kalimtarët.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi