Programe Forum - Welcome
A ju pelqen forumi ? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A ju pelqen forumi ?

Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 10:28 am

A ju pelqen forumi ?

Jepni sugjerimet tuaja edhe per ndonje ndryshim qe e shifni te arsyeshme
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga KEVIN prej Sat Jul 16, 2011 7:22 pm

syrgjeroj 2 gjera ... 1 Tek Tema Rregullorja E Forumit Te Bllokohet Tema Dmth te behet mos flasi njeri aty
2 . grupet e stafit te mbyllen dhe stafi te shtohet ne menyra private brenda stafit ... kaq rekomandoj une meqe kam akoma ne menaxhim website te mdhoja ... Rrespekte ...
KEVIN
KEVIN
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 13/07/2011
Location : Brescia,Italy

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.AlbLove.NeT.Tc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga KEVIN prej Sat Jul 16, 2011 7:24 pm

dhe shif te drejtat e antareve boje qe antaret e regjistrum te postojn tema se me duket nuk hap dot tem te re
ose me prano ftesen qe tkam bo per antarsim ke grupi administratoreve ti rregulloj un
KEVIN
KEVIN
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 13/07/2011
Location : Brescia,Italy

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.AlbLove.NeT.Tc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Embelsira prej Sat Jul 16, 2011 7:37 pm

Patjeter qe munden te hapin tema anetaret mo kevin thjeshte ka shum qe nuk dine sepse kan hapur anetaret tema ..Nje e dyta e shoh qe ti din shume per forumin po ky eshte model PhpBB3 eshte me i lehti po me i veshtire per tu hackuar ..E treta se kuptoj kete kerkesen e adminit sa je i zoti te besh per kete forum Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga KEVIN prej Sat Jul 16, 2011 7:42 pm

zemer per forume jam me i zoti se per realitet :)
KEVIN
KEVIN
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 13/07/2011
Location : Brescia,Italy

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.AlbLove.NeT.Tc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga KEVIN prej Sat Jul 16, 2011 7:42 pm

dhe punen e hacking mos ma thuj mu qe kam i jet qe i studioj kto budalliqe :)
KEVIN
KEVIN
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 13/07/2011
Location : Brescia,Italy

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.AlbLove.NeT.Tc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Embelsira prej Sat Jul 16, 2011 7:44 pm

Very Happy Tani mos me bo te qesh po nese secili din punen e ti smundem te gjudikoj per kete po thjeshte te shpjegova tani si eshte muhabeti i keti forumi prandaj ti mire se ke ardhur edhe me kom te mbare lali


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga KEVIN prej Sat Jul 16, 2011 7:46 pm

ket kom te mbar lali se kapa mir por njs ... per punen e komenteve ngaqe kam vite qe smerem me phpbb kisha harru qe duhet titulli tpakten me 10 germa :) dhe paragjykimet sjan mir tbohen .... pastej ti tregove vet sa admin i shkathet je saqe vete e shkrujte rregulloren dhe harrove ta mbyllshe :)
KEVIN
KEVIN
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 13/07/2011
Location : Brescia,Italy

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.AlbLove.NeT.Tc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga stv2008 prej Sat Jul 16, 2011 8:33 pm

NE REALITET ESHTE FORUM I RI , ME PAK SI PJESMARRES ASHTU EDHE MATERIALE POR DO FUQIZOHET MENDOJ UNE
DO ISHTE GJE E MIRE TE HAPEJ EDHE NJE KEND PER SATELITET


A ju pelqen forumi ? Rmjllujpg
A ju pelqen forumi ? 2uz7cp0A ju pelqen forumi ? 2uz7cp0A ju pelqen forumi ? 2hwhe1_thjpgA ju pelqen forumi ? 2uz7cp0A ju pelqen forumi ? 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Embelsira prej Sat Jul 16, 2011 9:23 pm

E vertet kjo qe ke thene stv 2008 me ngadal gjithcka do behet ne kete forum thjeshte eshte fillim edhe koha qe kemi o te mundohemi ta bejme edhe me te mire si forum ..ju flm shum per pjesmarrjen tuaj


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga KEVIN prej Mon Jul 18, 2011 12:26 pm

per tu fuqizu lale ska noj gjo tmodhe kjo pune se esht e thjesht fare pergjigja ... jan mbi 10 miljon forume shqiptar kur ne 3 miljon banor jemi ... dhe me kto pjestar qe ka sikur tgjith te jen aktiv tpakten duke postu sikur qofte edhe nji pike te vogel esht nji hap perpara pastej duhet vetem te ken vizitor se ato jan plus i modh per nji faqe ... vizitoret mun di shfrytezojn dhe tek Adssense me ane te ciles blejn domain dhe i tepro noj lek per kafe pastej Razz
KEVIN
KEVIN
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 13/07/2011
Location : Brescia,Italy

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.AlbLove.NeT.Tc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Master prej Tue Jul 19, 2011 10:41 pm

Me pune arrihet gjithcka,flm per sugjerimet dhe aktivizimin.Per gjithcka shkruani ketu dhe do ju kthej pergj mergimtarja.un kto dit kam pas ca probl dhe po kaloj ca momente te veshtira.flm dhe njeher respekte
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Embelsira prej Fri Jul 22, 2011 10:04 pm

Nese keni ndonje ide per forumin mundeni te shkruani ne kete teme ..Un kam bere sa kam mundur edhe sa di edhe pse akoma ska mbaruar me ngadal gjithcka do behet Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Embelsira prej Sat Jul 30, 2011 9:46 am

Forumi eshte mire po do ju lutesha te me thoni nese e deshironi radion apo ju ben bezdi ne postime nese e doni e vendosim perseri nese se doni shkruani ketu ju faleminderit per mirkuptimin .


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 01, 2011 12:53 pm

Eshte bere per tu nderruar ky dizajno prandaj Master nderroje njehere te shikojme ndonje me te bukur Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 12:59 pm

po ne vend e do pasin ne pv


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A ju pelqen forumi ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 01, 2011 1:01 pm

PO NDERROJE TI SE PUNOJ UNE PASTAJ


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 1:04 pm

jam me cel yllo e nderroj ne dark


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A ju pelqen forumi ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 01, 2011 1:06 pm

ok te solla ca modele hapa teme keshtu ti shikosh edhe me thuaj se e rregullojme ne darke pastaj ok


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 01, 2011 1:07 pmAventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Embelsira prej Sun Aug 21, 2011 11:31 am

Mua me pelqen nuk e di se sa ju pelqen te tjereve nese keni ndonje keshille jan te mirpritura nga neve ju faleminderit .


Edituar për herë të fundit nga Bukuroshe në Sun Aug 21, 2011 12:00 pm, edituar 1 herë gjithsej
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Alessia prej Sun Aug 21, 2011 11:59 am

mua me pelqen shuuuuuuuuuuumeeeeeeeeeeeee...


A ju pelqen forumi ? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Master prej Sat Feb 11, 2012 12:23 pm

A ju pelqen pamja e forumit


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A ju pelqen forumi ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Anakonda prej Wed Apr 11, 2012 4:35 pm

mu mpelqen lreri keto dallaveraxhinjt e tjere.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Master prej Wed Jun 27, 2012 8:23 pm

Po tani si duket forumi


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A ju pelqen forumi ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jun 27, 2012 8:31 pm

i lezetshem


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Master prej Wed Jun 27, 2012 8:44 pm

Po flas per dizanjin e ri Very Happy


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A ju pelqen forumi ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jun 27, 2012 9:08 pm

edhe un per ket qe kam parasysh e kam fjalen Razz


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Master prej Wed Jun 27, 2012 9:23 pm

Mire flm Wink Por bukurine forumit ja jepni te gjith ju Pilti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A ju pelqen forumi ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju pelqen forumi ? Empty Re: A ju pelqen forumi ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi