Programe Forum - Welcome
Durrës, mbytet në plazhin e Currilave 58-vjeçari People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Durrës, mbytet në plazhin e Currilave 58-vjeçari

Shko poshtë

Durrës, mbytet në plazhin e Currilave 58-vjeçari Empty Durrës, mbytet në plazhin e Currilave 58-vjeçari

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 12:35 pm

Durrës, mbytet në plazhin e Currilave 58-vjeçari Plazh_jonufer3

DURRES – Lajmifundit – Në plazhin e Currilave gjeti vdekjen sot një 58 vjeçar. Policia tha se ngjarja ka ndodhur pas mesdite.
Sipas të dhënave të fundit, shtetasi Luan Qato, nga Durrësi, është mbytur në det. Ai ka qenë në ujë në momentin që ka ndaluar së notuari dhe ka nisur të fundoset.
Fillimisht viktimës ishkuan në ndihmë pushues të tjerë dhe më pas mbërriti policia që e nxori trupin nga deti.
Ky është rasti i gjashtë në këtë sezon që një pushues humb jetën në plazhet e Durrësit.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi