Programe Forum - Welcome
Tentojnë ta grabisin, grekët plumb në gjoks shqiptarit në Athinë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tentojnë ta grabisin, grekët plumb në gjoks shqiptarit në Athinë

Shko poshtë

Tentojnë ta grabisin, grekët plumb në gjoks shqiptarit në Athinë Empty Tentojnë ta grabisin, grekët plumb në gjoks shqiptarit në Athinë

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 5:31 pm

Tentojnë ta grabisin, grekët plumb në gjoks shqiptarit në Athinë Policia_greke1

Një grup personash me shtetasi greke tentuan të grabisin dhe më pas vranë një shtetas shqiptar. Viktima i moshës 54 vjeç, gjeti vdekjen në në rrugët e Athinës, në vendin e quajtur Metamorfosi.
Policia tha se 54-vjeçari u vra gjatë tentativës për të mbrojtur pronën e dhëndrit të tij nga grabitja, vend në të cilin ishte i punësuar. Vdekja e shqiptarit erdhi pasi është qëlluar disa herë me pistoletë në gjoks.
Hetuesit kanë thënë se pranë viktimës kanë sekuestruar një gëzojë fisheku të kalibrit 9 milimetra dhe një thikë.
Policia tha se 54- vjeçari ka bërë rezistencë për të mos lejuar grabitjen. Policia ende nuk i ka kapur dhe nuk i ka identifikuar autorët.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi