Programe Forum - Welcome
Shkëndija, ndeshet me Partizanin e Beogradit pa tifozë në Serbi People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shkëndija, ndeshet me Partizanin e Beogradit pa tifozë në Serbi

Shko poshtë

Shkëndija, ndeshet me Partizanin e Beogradit pa tifozë në Serbi Empty Shkëndija, ndeshet me Partizanin e Beogradit pa tifozë në Serbi

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 5:35 pm

Shkëndija, ndeshet me Partizanin e Beogradit pa tifozë në Serbi Shkendija

Kampionia e Maqedonisë, Shkëndija e Tetovës, sonte duke filluar në orën 20.45 në Beograd do të ballafaqohet më Partizanin në kuadër të rrethit të dytë të Ligës së Kampionëve. Ky takim është i ngarkuar politikisht dhe më rrezik të madh, për faktin se do të përballet një skuadër shqiptare me një skuadër serbe.
Pikërisht për shkak se ky takim është i ngarkuar mjaft shumë politikisht, Shkëndija do të luaj në Beograd, pa praninë e tifozëve të vet “Ballistëve”.
Trajneri i tetovarëve, Qatip Osmani beson se skuadra e tij do të shfaq ndeshje të mirë në këtë takim të jetë të rëndësishme për skuadrën e tij. Madje, ai shpreson se të përzgjedhurit e tij mund të marrin rezultat të favorshëm.
“Eshtë ndeshja e parë ndërkombëtare dhe jemi të vetëdijshëm për rëndësinë e këtij takimi. Partizani është favorit, por nga skuadra im pres paraqitje të mirë. Nëse do të luajmë si në edicionin e fundit, jam optimist se në këtë takim do të mund të marrim rezultat të favorshëm”, ka thënë Osmani.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi