Programe Forum - Welcome
Guardiola “humb durimin”: Nuk e pres më transferimin e Fabregas People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Guardiola “humb durimin”: Nuk e pres më transferimin e Fabregas

Shko poshtë

Guardiola “humb durimin”: Nuk e pres më transferimin e Fabregas Empty Guardiola “humb durimin”: Nuk e pres më transferimin e Fabregas

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 5:52 pm

Guardiola “humb durimin”: Nuk e pres më transferimin e Fabregas Guardiola_new

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, “humb” durimin në tratativat me Arsenalin, për transferimin e Cesk Fabregas.
Trajneri ishte duke pritur ardhjen e ish-futbollistit të Barcelonës, mirëpo transferimi i Fabregasit në skuadrën katalanase vazhdon të hasë në vështirësi.
“Situata me nxënësin tonë është bërë shumë e komplikuar. Unë shpresoj se gjithçka do të zgjidhet së shpejti”, ka thënë Guardiola.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi