Programe Forum - Welcome
Theth, s`ka ndihmë mjekësore, vdes turistja ceke, 26 vjeçe People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Theth, s`ka ndihmë mjekësore, vdes turistja ceke, 26 vjeçe

Shko poshtë

Theth, s`ka ndihmë mjekësore, vdes turistja ceke, 26 vjeçe Empty Theth, s`ka ndihmë mjekësore, vdes turistja ceke, 26 vjeçe

Mesazh nga Master prej Thu Jul 14, 2011 6:40 am

Theth, s`ka ndihmë mjekësore, vdes turistja ceke, 26 vjeçe Theth-350x248

Një turiste nga Çekia që ndodhej në Theth me pushime ka gjetur vdekjen. Policia e Shkodrës informoi se një shtetase ceke 26 vjece, ka vdekur për shkaqe natyrale.
Ajo kishte ndërmarrë një udhëtim turistik në Theth.
Vajza ka qenë me disa miq të saj kur ka pasur veshtiresi ne frymëmarrje. E gjithë kjo situatë ka ndodhur larg qendrave të banuara dhe për shkak të mungesës së ndihmës mjekësore, shtetasja ceke ka gjetur vdekjen.
Tri javë më parë një tjetër shtetase ceke gjeti vdekjen ndersa po lundronte me kanoe në lumin e lumit të Vjosës.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi