Programe Forum - Welcome
Google në sulm ndaj Facebook, ngre vetë një rrjet social People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Google në sulm ndaj Facebook, ngre vetë një rrjet social

Shko poshtë

Google në sulm ndaj Facebook, ngre vetë një rrjet social Empty Google në sulm ndaj Facebook, ngre vetë një rrjet social

Mesazh nga Master prej Thu Jul 14, 2011 9:17 am

Gjiganti i kërkimit, Google, ka nisur gjuetinë ndaj Facebook. Projekti Google+ synon ndërtimin e një rrjeti social që të konkurrojë Facebook. Një nga pikat e forta të këtij rrjeti social pritet të jetë ndarja e informacioneve me një grup të përzgjedhur njeërzish, të cilët vendosen në rrathë të caktuar. Facebook ka arritur 600 milion përdorues në mbarë botën dhe i ka lënë pas pa asnjë shans rikuperimi rivalët. Por së fundmi disa festa të organizuara pas thirrjeve në Facebook, ku kanë marrë pjesë mijëra njerëz, kanë bërë që imazhi të dëmtohet.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi