Programe Forum - Welcome
Arrestohet autori i vrasjes së mbrëmshme në Tiranë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Arrestohet autori i vrasjes së mbrëmshme në Tiranë

Shko poshtë

Arrestohet autori i vrasjes së mbrëmshme në Tiranë Empty Arrestohet autori i vrasjes së mbrëmshme në Tiranë

Mesazh nga Embelsira prej Sat Jul 16, 2011 9:10 pm

Një person 46 vjeç është vrarë mbrëmjen e së premtes pranë shkollës së mesme “Petro Nini Luarasi” në kryeqytet.Dëshmitarët nga vendngjarja bënë me dije se viktima doli nga një lokal në zonën e Tiranës së Re kur është përballur me atentatorin i cili ka qëlluar ndaj tij me armë zjarri.Viktima quhet Sandro Koliçi, mësohet të ketë qenë person me precedent penal dhe i dënuar në vitin 2006 me katër vite burg heqje lirie nën akuzën e trafikut ndërkombëtar të drogës.Si rezultat i hetimeve policia ka bërë të mundur arrestimin e autorit të vrasjes së Koliçit. Ai është Arif shehu i njohur më parë me emrin Bledi Balliu, 32 vjeç, i dënuar më parë për veprën penale “Trafikim të lëndëve narkotike”.
Nga veprimet e kryera hetimore, rezulton se motivi i kësaj ngjarje të kryer nga Shehu është se Koliçi ka patur dijeni për disa vepra penale te kryera nga autori i kësaj ngjarje. Policia ka sekuestruar një jelek antiplumb, veshje të cilat autori ka mbajtur në momentin e kryerjes së krimit.
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi