Programe Forum - Welcome
Paraqitje e dobet e skuadrave shqiptare People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Paraqitje e dobet e skuadrave shqiptare

Shko poshtë

Paraqitje e dobet e skuadrave shqiptare Empty Paraqitje e dobet e skuadrave shqiptare

Mesazh nga Embelsira prej Sat Jul 16, 2011 9:14 pm

Futbollistët e Shkëndijës së Xhepçishtit të Tetovës nuk kaluan mirë në Beograd. Ndeshjen e parë kualifikuese për Ligën e Kampionëve ata sonte e humbën me rezultatin 4:0 dhe vetëm mrekullia në ndeshjen e kthimit mund t’i shpëtojë nga eliminimi. Shkëndija pari rast të mirë në pjesën e parë, pranë rezultatit 0:0 që të shkojnë në pushim me epërsi 1:0, mirëpo nuk realizuan penalltinë e akorduar në favor të tyre, kurse në pjesën e dytë morën 4 gola, një autogol. Edhe Skenderbeu i Korçës është pothuaj i pagjasa për kualifikim në rundin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve. Ekipi shqiptar humboi sot në fushë të vet nga ekipi qipriot Apoel nga Nikozia me rezultat 0:2.
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi