Programe Forum - Welcome
Pyetje edhe Ankesa rreth Forumit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pyetje edhe Ankesa rreth Forumit

Shko poshtë

Pyetje edhe Ankesa rreth Forumit Empty Pyetje edhe Ankesa rreth Forumit

Mesazh nga Embelsira prej Sat Jul 16, 2011 11:19 pm

Pershendetje te gjithve ketu mundeni te shkruani ankesen tuaj per qa i perben forumit ..Edhe kjo teme do sherbehet kush ka ndonje problem me Gradat edhe Probleme qe ju perben forumin ..Ju flm per mirkuptimin ..
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje edhe Ankesa rreth Forumit Empty Re: Pyetje edhe Ankesa rreth Forumit

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 29, 2011 1:42 am

Pershendetje te gjithve Anetarve ..Nese eshte mundesia qe kur te hapni Tema te Reja te filloj Germa e pare te jete me te Madhe ..Ju faleminderit per mirkuptmin..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje edhe Ankesa rreth Forumit Empty Re: Pyetje edhe Ankesa rreth Forumit

Mesazh nga Embelsira prej Sun Sep 25, 2011 2:43 pm

Tema qe Jan aktiv u shtuan u ben me nje numer 10 domethene qe te jen me shum tema ne levizje ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje edhe Ankesa rreth Forumit Empty Re: Pyetje edhe Ankesa rreth Forumit

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 10:05 pm

Sleep
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje edhe Ankesa rreth Forumit Empty Re: Pyetje edhe Ankesa rreth Forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi