Programe Forum - Welcome
Lushnje, mbyten në lumin Shkumbin dy bashkëshortët People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Lushnje, mbyten në lumin Shkumbin dy bashkëshortët

Shko poshtë

Lushnje, mbyten në lumin Shkumbin dy bashkëshortët Empty Lushnje, mbyten në lumin Shkumbin dy bashkëshortët

Mesazh nga Master prej Sun Jul 17, 2011 3:04 pm

Lushnje, mbyten në lumin Shkumbin dy bashkëshortët Ambulanca1210

Dy persona bashkëshortë mes tyre gjetën vdekjen sot pasi u mbytën në lumin Shkumbin. Policia tha se Rexhep dhe Saje Shehu, përkatësisht 67 dhe 49 vjeç, janë mbytur sot në Shkumbin nga pakujdesia.
Ngjarja ka ndodhur në komunën Tërbuf, ku kanë qenë banorët e zonës ata që kanë informuar policinë për vdekjen e dy viktimave.
Policia tha se dy bashkëshortët kanë shkuar në lumë për t`u freskuar, por rrjedhja e ujit i ka tërhequr ata, duke i shkaktuar edhe vdekjen fatale. Trupat e dy bashkëshortëve janë transportuar për në morgun e qytetit të Lushnjes.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi