Programe Forum - Welcome
Elvana Gjata puthet me Flori Mumajesin?! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Elvana Gjata puthet me Flori Mumajesin?!

Shko poshtë

Elvana Gjata puthet me Flori Mumajesin?! Empty Elvana Gjata puthet me Flori Mumajesin?!

Mesazh nga Master prej Sun Jul 17, 2011 7:40 pm

Elvana Gjata puthet me Flori Mumajesin?! Elvana_gjata_flori

Gjatë javës së shkuar në një nga të përditshmet shqiptare është publikuar lajmi për prishjen e lidhjes disa vjeçare të këngëtares Elvana Gjata me të dashurin e saj, Rogertin. Edhe më parë kishin qarkulluar në media thashetheme për ndarjen e tyre, por Elvana deklaroi në një revistë se asgjë nuk ishte e vërtetë dhe se vazhdonte normalisht lidhjen me Rogertin.
Pa kaluar shumë kohë nga kjo deklaratë e këngëtares, në rrethet e artistëve e të gazetarëve gjithashtu filluan të dalin fjalë se vajza simpatike Elvana Gjata është në një lidhje me producentin e saj Flori Mumajesi.
Të dy kolegët janë shumë të kujdesshëm në sjelljet e tyre në publik, megjithatë burime të gazetës “Trafik VIP” tregojnë se gjatë xhirimeve të klipit të fundit të Florit, ata të dy kanë ndenjur shumë pranë, janë përkëdhelur e puthur, gjë që i ka rënë menjëherë në sy stafit realizues.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Elvana Gjata puthet me Flori Mumajesin?! Empty Re: Elvana Gjata puthet me Flori Mumajesin?!

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:47 am

ku u bo e kjo malokja e elbasanit e famshme,mos ngelt njeri tjeter
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi