Programe Forum - Welcome
Berluskoni seks me dentisten, e emëroi më pas këshilltare People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Berluskoni seks me dentisten, e emëroi më pas këshilltare

Shko poshtë

Berluskoni seks me dentisten, e emëroi më pas këshilltare Empty Berluskoni seks me dentisten, e emëroi më pas këshilltare

Mesazh nga Master prej Sun Jul 17, 2011 7:41 pm

Berluskoni seks me dentisten, e emëroi më pas këshilltare Minetii

Kryeministri feminist italian, Silvio Berluskoni, u zbulua të ketë pasur një marrëdhënie afeksioni me “organizatoren” e festave të tij me prostituta. Deklarata nuk është thashethem, por u tha në gjykatën italiane.
Berluskoni, 74 vjeç, e bëri ish-dentisten dhe vajzën e spektakleve, Nilole Mineti, 25 vjeçe, papritur një këshilltare rajonale, pa asnjë eksperiencë të mëparshme në politikë.
Mineti ndodhet në gjyq, sepse akuzohet se ka dërguar vajza në festat bunga-bunga të Berluskonit, duke i nxitur ato të ofronin seks në këmbim të parave dhe dhuratave.
Berluskoni kishte evituar gjithnjë të përgjigjej mbi ndonjë lidhje me Minetin. Ishte avokati i saj që tha dje në gjyq se ka pasur një marrëdhënie.lajmifundit
Berluskoni seks me dentisten, e emëroi më pas këshilltare B7cce8f1791ad68c_2
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Berluskoni seks me dentisten, e emëroi më pas këshilltare Empty Re: Berluskoni seks me dentisten, e emëroi më pas këshilltare

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:46 am

ca fati p[aska pas kjo bushtra
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi