Programe Forum - Welcome
Vrasja e 25-vjeçares me 20 thika në Shëngjin, në kërkim biznesmenirasja e 25-vjeçares me 20 thika në Shëngjin, në kërkim biznesmenirasja e 25-vjeçares me 20 thika në Shëngjin, në kërkim biznesmeni People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vrasja e 25-vjeçares me 20 thika në Shëngjin, në kërkim biznesmenirasja e 25-vjeçares me 20 thika në Shëngjin, në kërkim biznesmenirasja e 25-vjeçares me 20 thika në Shëngjin, në kërkim biznesmeni

Shko poshtë

Vrasja e 25-vjeçares me 20 thika në Shëngjin, në kërkim biznesmenirasja e 25-vjeçares me 20 thika në Shëngjin, në kërkim biznesmenirasja e 25-vjeçares me 20 thika në Shëngjin, në kërkim biznesmeni Empty Vrasja e 25-vjeçares me 20 thika në Shëngjin, në kërkim biznesmenirasja e 25-vjeçares me 20 thika në Shëngjin, në kërkim biznesmenirasja e 25-vjeçares me 20 thika në Shëngjin, në kërkim biznesmeni

Mesazh nga Master prej Mon Jul 18, 2011 6:58 am

Vrasja e 25-vjeçares me 20 thika në Shëngjin, në kërkim biznesmenirasja e 25-vjeçares me 20 thika në Shëngjin, në kërkim biznesmenirasja e 25-vjeçares me 20 thika në Shëngjin, në kërkim biznesmeni Anisa_opingari

Një biznesmen nga Lushnja me profesion inxhinier, sipas policisë është shpallur në kërkim nën dyshimin se është autor i masakrimit të 25-vjeçares Anisa Opingari, nga Fieri e cila u gjet e vdekur në Shëngjin tri ditë më parë.
Nëna e dy fëmijëve, grua e divorcuar katër muaj më parë, u gjet e masakruar me 20 plagë thike në trup. Ajo ishte qëlluar edhe në fyt me thikë ndërkohë që nga hetimi i kryer, bazuar edhe në dëshminë e të afërmve të viktimës, dyshohet se autor i krimit të rëndë është shtetasi me inicialet L.S, biznesmen nga qyteti i Lushnjës.
Të njëjtat burime thanë se policia e ka shpallur në kërkim, pasi ai nuk është gjetur në banesë në momentin kur efektivat shkuan për ta pyetur. Familjarët e tij i kanë deklaruar grupit të hetimit se i kërkuari ndodhej në plazh.
Policia ka thënë se në vendin e ngjarjes janë gjetur disa prova që mund të çojnë në identifikimin e vrasësit. Grupi i hetimit është duke verifikuar edhe thirrjet e fundit në telefonin e viktimës, (gjetur në çantën e saj), si dhe SMS-të e shkëmbyera prej saj. Në policinë e Lezhës janë shoqëruar mbi 30 persona, kryesisht kamerierë, pronarë lokalesh, pastruese, si dhe punonjës të tjerë të subjekteve private në plazhin e Shëngjinit.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi