Programe Forum - Welcome
Shkodër, fëmija vret fëmijën  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shkodër, fëmija vret fëmijën

Shko poshtë

Shkodër, fëmija vret fëmijën  Empty Shkodër, fëmija vret fëmijën

Mesazh nga Embelsira prej Mon Jul 18, 2011 5:57 pm

Një 11 vjeçar qëlloi me pistoletë vëllanë e vogël, 9 vjeç, të hënën, në fshatin Nicaj, në Shkodër. 9 vjeçari mbeti i vdekur në vend.Ngjarja e rëndë dyshohet të ketë qënë aksidentale, në kohën që fëmijët ishin duke luajtur me njëri-tjetrin.
Një grup hetimor shkoi në vendin e ngjarjes dhe policia tha se viktima është me inicialet A.G dhe autori, vëllai i tij, me inicialet N.G.
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi