Programe Forum - Welcome
Tepelenë, bie në telat e rrymës elektrike, vdes 27-vjeçari People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tepelenë, bie në telat e rrymës elektrike, vdes 27-vjeçari

Shko poshtë

Tepelenë, bie në telat e rrymës elektrike, vdes 27-vjeçari Empty Tepelenë, bie në telat e rrymës elektrike, vdes 27-vjeçari

Mesazh nga Master prej Thu Jul 21, 2011 7:38 pm

Tepelenë, bie në telat e rrymës elektrike, vdes 27-vjeçari Ambulanca1234

Një person i moshës 27 vjeç ka gjetur vdekjen si pasojë e rënies në kontakt me rrymën elektrike.
Ngjarja ka ndodhur në Tepelenë ditën e sotme, ku sipas policisë, një pakujdesi i ka kushtuar jetën një 27-vjeçari.
Policia tha se i riu Sejdo Kamberi ka humbur jetën, ndërsa është rrëzuar nga skela dhe menjëherë ka rënë në kontakt me telat e korrentit.
Në vendin e ngjarjes u ngrit një grup hetimi me synim për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e kësaj ngjarjeje.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi