Programe Forum - Welcome
Berisha: Brenda vitit 2013 do të kemi pasqyrën dixhitale të Shqipërisë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Berisha: Brenda vitit 2013 do të kemi pasqyrën dixhitale të Shqipërisë

Shko poshtë

Berisha: Brenda vitit 2013 do të kemi pasqyrën dixhitale të Shqipërisë Empty Berisha: Brenda vitit 2013 do të kemi pasqyrën dixhitale të Shqipërisë

Mesazh nga Master prej Thu Jul 21, 2011 7:44 pm

Berisha: Brenda vitit 2013 do të kemi pasqyrën dixhitale të Shqipërisë Sali-berisha-4-350x248

TIRANE—Lajmifundit—Kryeministri Sali Berisha deklaroi sot se regjistrimi i tokës është një project shumë i rëndësishëm për vendin. Berisha sqaroi se po bëhen përpjekje për finalizimin e këtij regjistri, brenda muajit maj të vitit 2013. “Regjistri i pasurive të paluajtshme përbën në të gjithë axhendën dixhitale të qeverisë, objektivin më të madh. Të kemi një ndër regjistrat më solid të pasurive të paluajtshme. Paralel me të do jetë censusi i popullatës, proces që përfshin jo vetëm regjistrimin e qytetarëve, por edhe të banesave. Në këtë proces do të bëhet në tërësi, brenda majit 2013 do kemi pasqyrën dixhitale të Shqipërisë aktuale”, tha Berisha.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi