Programe Forum - Welcome
Durrës, u hodh pa kujdes në det, 18-vjeçari rrezikon paralizën People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Durrës, u hodh pa kujdes në det, 18-vjeçari rrezikon paralizën

Shko poshtë

Durrës, u hodh pa kujdes në det, 18-vjeçari rrezikon paralizën Empty Durrës, u hodh pa kujdes në det, 18-vjeçari rrezikon paralizën

Mesazh nga Master prej Fri Jul 22, 2011 6:09 pm

Durrës, u hodh pa kujdes në det, 18-vjeçari rrezikon paralizën Ambulanca11

DURRES – Lajmifundit – Një i ri nga Kosova rrezikon paralizën pasi është hedhur pa kujdes në det në Durrës dhe ka vrarë kokën.
Mjekët thonë se shtetasi Visar H, 18-vjec ka dëmtuar kokën gjatë kohës që zhytej në det.
Ai është dërguar në spitalin e Durrësit, ku i është nënshtruar terapisë mjekësore. Bluzat e bardha thanë se 18-vjecari është jashtë rrezikut për jetën, por për shkak të dëmtimeve në kokë ai rrezikon të mos ecë.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi