Programe Forum - Welcome
Duke menduar per ty People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Duke menduar per ty

Shko poshtë

Duke menduar per ty Empty Duke menduar per ty

Mesazh nga Master prej Fri Jul 22, 2011 6:20 pm

Duke menduar per ty....me shtohej malli
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duke menduar per ty Empty Re: Duke menduar per ty

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:42 am

Harroj dhe veten
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duke menduar per ty Empty Re: Duke menduar per ty

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 10:59 am

duke menduar per ty harroj ti hedh bar lopes..:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duke menduar per ty Empty Re: Duke menduar per ty

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 11:03 am

Andej nga ty ka dhi kitty Razz

Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duke menduar per ty Empty Re: Duke menduar per ty

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 11:16 am

lol master..pse ka lop andej nga ti?? :pp ma jep i lop borxh qe tme shperqenroje mendjen..:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duke menduar per ty Empty Re: Duke menduar per ty

Mesazh nga Snake prej Mon Aug 01, 2011 8:32 pm

Ske me ca meresh kitty mbase te ndihmojme ne tjert Razz
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duke menduar per ty Empty Re: Duke menduar per ty

Mesazh nga KITTY prej Wed Sep 28, 2011 12:43 pm

syte e mi perloten padashur si per tme kujtuar se sdi do te jesh kurre me mua ti fshish ato..Sad
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duke menduar per ty Empty Re: Duke menduar per ty

Mesazh nga Master prej Wed Sep 28, 2011 12:47 pm

humbem i teri ne castet e bukura tonat


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Duke menduar per ty Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duke menduar per ty Empty Re: Duke menduar per ty

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 2:11 pm

Duke menduar per ty,dogja gjellen.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duke menduar per ty Empty Re: Duke menduar per ty

Mesazh nga Estrela prej Sat Feb 18, 2012 2:50 pm

..u djega me uje te nxehet Very Happy
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duke menduar per ty Empty Re: Duke menduar per ty

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi