Programe Forum - Welcome
Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes

Shko poshtë

Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes Empty Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes

Mesazh nga Master prej Fri Jul 22, 2011 6:22 pm


» Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes...

Do ulesha dhe do e puthja ngadale
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes Empty Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:48 am

DO prisja te perendonte djelli dhe te filloja pune Razz
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes Empty Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes

Mesazh nga Embelsira prej Sat Jul 30, 2011 8:50 am

Do te rrija ne heshtje deri sa perendimi te iki


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes Empty Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:52 am

Do te shkjruaja emrin e tij dhe disa fjal;e do porosisja detin qe valet ti ndal.Ai emrin ta shikoj,dhe ta dij se shum e dashuroj.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes Empty Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi