Programe Forum - Welcome
Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull

Shko poshtë

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Empty Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull

Mesazh nga Master prej Fri Jul 22, 2011 6:25 pm

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull...

Do beja nje zemer dhe brenda saj do vendosja emrin e saj...
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Empty Re: Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull

Mesazh nga Embelsira prej Wed Jul 27, 2011 8:02 pm

Per dashuri te vertet rreziko shum ne jet,mos i degjo te tjeret se qfar te thojn,se genjeshtrat lindin mas shumti nga ata qe gjelozojn.Mos e harro kurr dashurin e par sepse ajo ne vete nje-ALFABET-te ter mban....


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Empty Re: Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull

Mesazh nga KITTY prej Fri Jul 29, 2011 1:20 pm

Emrin e tim vellai, sepse eshte i vetmi qe kam ne mendje gjith kohes..:)


Edituar për herë të fundit nga KITTY në Mon Apr 23, 2012 9:36 pm, edituar 1 herë gjithsej
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Empty Re: Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:23 am

Do te beja nje zemer dhe do shkruaja(N&J).
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Empty Re: Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull

Mesazh nga Master prej Mon Apr 09, 2012 9:06 am

Je avulli im je fryma ime


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Empty Re: Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull

Mesazh nga Sarita prej Mon Apr 09, 2012 3:13 pm

Ike ti si shiuu...
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Empty Re: Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 4:07 pm

(Dashuri e pamundur)
"Ti dhe un i perkasim boteve te ndryshme qe kurre skemi per tu bashkuar,ti donzhuani i aventurave;ndersa un liber i mbyllur e i koduar"
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Empty Re: Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull

Mesazh nga Master prej Thu Apr 12, 2012 8:33 pm

Te te duash ty eshte dicka perfekte


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Empty Re: Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull

Mesazh nga VLoNjate prej Fri Apr 13, 2012 3:48 am

emrin e tij...


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Empty Re: Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 14, 2012 4:26 am

ngela te e shkrujt emrin e tij;apo ma mir ti dal perpara e ti them se e du.Por jo se jam goc e turpshme un No
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Empty Re: Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull

Mesazh nga Master prej Sat Apr 14, 2012 1:08 pm

akull u befsh Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Empty Re: Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 15, 2012 5:51 am

po ti pse je xheloz?e me mallkon........cun i keq
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull Empty Re: Cdo te shkruanit ne nje xham te bere me avull

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi