Programe Forum - Welcome
Liqeni 23 metra i thellë, 16-vjeçari britanik e kalon me biçikletë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Liqeni 23 metra i thellë, 16-vjeçari britanik e kalon me biçikletë

Shko poshtë

Liqeni 23 metra i thellë, 16-vjeçari britanik e kalon me biçikletë Empty Liqeni 23 metra i thellë, 16-vjeçari britanik e kalon me biçikletë

Mesazh nga Master prej Fri Jul 22, 2011 6:38 pm

Liqeni 23 metra i thellë, 16-vjeçari britanik e kalon me biçikletë Britaniku

Matt Whitehurst 16-vjeçar ka kaluar dje liqenin Batermer duke ngarë biçikletën mbi sipërfaqen e tij, transmeton “Daily Star“.
Nxënësi i shkollës së mesme refuzon të tregojë se si arriti që me biçikletë të kalojë liqenin gati 23 metra të thellë.
“Nuk mundem dhe nuk dua të tregoj se si e kam arritur këtë, por shumë njerëz e kanë pëlqyer dhe ata mund të konfirmojnë se nuk bëhet fjalë për trik apo fotomontazh. Fotot janë reale”, ka thënë Matt.
Ai e bëri këtë për qëllim humanitar, për të mbledhur para për viktimat e përmbytjeve, që goditën zonën e Cambridget më 2009.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi