Programe Forum - Welcome
Pese gjerat qe NUK duhet te flasesh ne takimin e pare!!!   People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pese gjerat qe NUK duhet te flasesh ne takimin e pare!!!

Shko poshtë

Pese gjerat qe NUK duhet te flasesh ne takimin e pare!!!   Empty Pese gjerat qe NUK duhet te flasesh ne takimin e pare!!!

Mesazh nga Master prej Fri Jun 24, 2011 5:45 pm

Ish te dashurat/dashurit

Ti mund te jesh ne menyre perfekte me ish te dashuren ose te dashurin por merre fjalan tone takimi pare nuk do te edhe aq intuizastike. ''kjo indikon se ti akoma je i/e dhene pas ish partner it/es NQs se ndihet nevoja te flasesh per kete mund te them se ta permendesh percipatasi ne takimin e peste ose gjashte por kurre me detaje'' tha Lisa nga electclub.co.uk

Gjendja e parase

Rroga ose parate ne pergjithesi eshte edhe nje teme qe nuk duhet prekur, ai mund te jesh nje bankier dhe je pushuar nga puna tani punon ne McDonalds sa per te jetuar. ''Duke folur per parate jep sinjale te gabuara gjasme se ti po pret burrin te jete financusi yt gjithashtu jep edhe idene se ti vlerson me shume parane e cila nuk eshte shume terheqese ne sexin e kundert'' tha lisa

(Baby talk) Te flasesh per femije

NQS ora jote biologjike po troket lere ne ''silent'' te pakten per takimin e pare.
Sigurisht ti nuk don qe te trembesh askend duke folur per niperit dhe mbesat e vegjel.

Partite Politike

Muhabeti mund te jete pak si i dobishem ne takimin e pare por sa do i dobishem te jete provo te rrishe larg partive politike mund te bjere menjehere ne sy se ti ke pmje te kundert me te dhe mund jete shume vone te kuptosh gabimin tend.

Forca G

Per disa arsye anashkalo te folmen per Fene, KA shume mosmarreveshje nqs se ajo ndjek cdo te diele shkollen fetare dhe bisedimi do shkoje ne mesimin se si ka leuar x liber apo y thenie. ''Gjithmone ka nje zone ku xixat shperthejne, fillo biseden me ku jeton, dhe se cfare i pelqen te beje merr disa pika nderto ca rregullaku te dy te jeni ne pozicionin per te ndihmuar njeri tjetrin ne bisede''
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pese gjerat qe NUK duhet te flasesh ne takimin e pare!!!   Empty Re: Pese gjerat qe NUK duhet te flasesh ne takimin e pare!!!

Mesazh nga Click prej Tue Aug 02, 2011 6:37 am

Kur u permbahesh rregullave e ngatrron me keq punen
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pese gjerat qe NUK duhet te flasesh ne takimin e pare!!!   Empty Re: Pese gjerat qe NUK duhet te flasesh ne takimin e pare!!!

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:37 am

Ehe e ben muhabet shkel e shko..........
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pese gjerat qe NUK duhet te flasesh ne takimin e pare!!!   Empty Re: Pese gjerat qe NUK duhet te flasesh ne takimin e pare!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi