Programe Forum - Welcome
Tepelenë, zjarr në kasolle, vdes 5-vjeçarja People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tepelenë, zjarr në kasolle, vdes 5-vjeçarja

Shko poshtë

Tepelenë, zjarr në kasolle, vdes 5-vjeçarja Empty Tepelenë, zjarr në kasolle, vdes 5-vjeçarja

Mesazh nga Embelsira prej Fri Jul 22, 2011 8:56 pm

Një zjarr i rënë gjatë orëve të mbrëmjes së ditës së enjte, në një kasolle në fshatin Salari në Tepelenë, i ka marrë jetën një vajze 5-vjeçare, ndërsa fatëmirësisht ka shpëtuar motra e saj.Ngjarja e rëndë mesohet nga burimet e policise të kete ndodhur aksidentalisht, ndërsa 5-vjeçarja me inicialet K.H, e trembur, nuk ka mundur tu shpëtoje dot flakëve, ndërsa motra e saj 6 vjeçare, është derguar në spital.Policia sqaron se me të marrë informacionin për zjarrin, drejt vendngjarjes shkuan makinat zjarrëfikëse, ndërsa sqarojnë se kjo ngjarje e rendë ka ndodhur teksa të dy motrat po luanin së bashku.
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi