Programe Forum - Welcome
Lezhë, vrasja gabimisht e 17-vjeçarit, arrestohet autori i dytë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Lezhë, vrasja gabimisht e 17-vjeçarit, arrestohet autori i dytë

Shko poshtë

Lezhë, vrasja gabimisht e 17-vjeçarit, arrestohet autori i dytë Empty Lezhë, vrasja gabimisht e 17-vjeçarit, arrestohet autori i dytë

Mesazh nga Master prej Sat Jul 23, 2011 11:09 am

LEZHE – Lajmifundit – Arrestohet nga policia i dyshuari i dytë për vrasjen e 17-vjeçarit Pashk Moli në Lezhë mëngjesin e sotëm.Pas vënies në pranga të shtetasit Mark Trushi, 80 vjeç, policia arrestoi edhe djalin e tij, shtetasin Petrit Trushi.Ata akuzohen se kanë vrarë me çifte sot në mëngjes, shtetasin Pashk Moli, 17 vjeç, i cili kishte hyrë brenda avllisë së banesës së familjes Trushi.Duke e menduar si grabitës, babai dhe i biri e kanë qëlluar me armë 17-vjeçarin. Viktima mësohet se ka pasur probleme psikologjike për shkak të varfërisë kohët e fundit ndërsa nëna e tij shpjegon se ai nuk ka qenë duke grabitur por duke shkuar tek tezja e tij.
“Më tha po shkoj tek tezja, ka hyrë në banesën e tyre sepse ka menduar se është shtëpia e tezes, nuk ka qenë në terezi këto kohët e fundit”, thotë nëna e Pashk Molit.Nga ana tjetër, dy të arrestuarit për ngjarjen kanë pohuar se i riu ka hyrë në avllinë e tyre për të grabitur.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi