Programe Forum - Welcome
Çfarë nuk keni ditur për meshkujt People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Çfarë nuk keni ditur për meshkujt

Shko poshtë

Çfarë nuk keni ditur për meshkujt Empty Çfarë nuk keni ditur për meshkujt

Mesazh nga Master prej Sat Jul 23, 2011 11:41 am

Çfarë nuk keni ditur për meshkujt F.0720115436524_m

Edhe pse për meshkujt femrat janë mister i vërtetë, edhe situata e kundërt është po aq konfuze. Për këtë arsye ju kemi sjellë disa të vërteta mbi meshkujt që mund t’ju ndihmojnë që reagimet e tyre të çuditshme t’i pranoni në një formë më të thjeshtë.
1. Meshkujt frikësohen nga lidhjet, ndërsa më shumë kanë frikë se mos lëndohen
2. Meshkujve nuk u pëlqejnë femrat që pinë shumë
3. Xhelozia te meshkujt është shprehje e pasigurisë, sepse kanë frikë nga konkurrenca
4. Meshkujt dëshirojnë të jenë të përkëdhelur dhe janë shumë të kënaqur kur u kushtoni vëmendje
5. Mashkulli gjithmonë do ta vërejë se si jeni veshur, por nuk do ta thotë atë
6. Edhe meshkujve u pëlqen shopingu
7. Meshkujt mendojnë se janë më të mirët në krevat
8. Meshkujve u pëlqen sporti dhe paratë
9. Meshkujt mendojnë se femrat janë paksa të çmendura dhe sado që të mundohen asnjëherë nuk do t’i kuptojnë ato
10. Mashkullit nuk i pëlqen kur femra përdor shumë makijazh
11. Ngjashëm sikurse femrat, edhe meshkujt janë nën presion të rrethit kur bëhet fjalë për martesën dhe fëmijët
12. Meshkujt vetëkënaqen gjithmonë dhe kjo për ta është normale

/Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë nuk keni ditur për meshkujt Empty Re: Çfarë nuk keni ditur për meshkujt

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:31 am

tashi i mesovA;edhe ju meshkujve kush ju kupton
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi