Programe Forum - Welcome
Ideale janë gjinjtë që qëndrojnë në një gotë shampanje People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ideale janë gjinjtë që qëndrojnë në një gotë shampanje

Shko poshtë

Ideale janë gjinjtë që qëndrojnë në një gotë shampanje Empty Ideale janë gjinjtë që qëndrojnë në një gotë shampanje

Mesazh nga Master prej Sat Jul 23, 2011 11:43 am

Ideale janë gjinjtë që qëndrojnë në një gotë shampanje F.0722002938479_m

Sikurse çdo femër tjetër, edhe Cameron Diaz ka dashur të ketë gjinj më të mëdhenj sesa që i ka, mirëpo nëna e saj e kishte ngushëlluar duke i thënë se gjinj idealë janë ata që rrinë në një gotë shampanje.
Bukuroshja hollivudiane ka thënë se është e lumtur që ka proporcione të vogla të gjinjve, sepse nëna e saj shumë herët i kishte sqaruar se nuk do të thotë se gjinjtë e mëdhenj janë më të bukur.

“Duhet të pranoj se i dua gjinjtë e mi se janë të fortë. Nëna gjithmonë më thoshte se gjinj idealë janë ata që qëndrojnë në një gotë shampanje, prandaj jam e lumtur që i kam gjinjtë e vegjël”, ka deklaruar aktorja.

Ajo ka thënë se nuk mendon që të bëjë ndonjë ndërhyrje kirurgjike për të zmadhuar gjinjtë, sepse kur dëshiron t’i vë në pah, ajo i çon më lartë sutienët. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi