Programe Forum - Welcome
Gjyshja seksi me fustan të shkurtë joshës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Gjyshja seksi me fustan të shkurtë joshës

Shko poshtë

Gjyshja seksi me fustan të shkurtë joshës Empty Gjyshja seksi me fustan të shkurtë joshës

Mesazh nga Master prej Sat Jul 23, 2011 11:47 am

Gjyshja seksi me fustan të shkurtë joshës F.0627232822379_m

Sharon Stone është njëra nga bukuroshet e rralla hollivudiane, e cila ka guximin që të veshë fustan ultra të shkurtë dhe me krenari të tregojë figurën e saj edhe në moshë 53-vjeçare, duke dëshmuar se akoma i kushton kujdes lëkurës dhe trupit të saj.

Gjyshja seksi për të shëtitur nëpër qytet ka zgjedhur një fustan me ngjyrë bazë të kaftë mbi të cilën janë të vendosur gjethe të gjelbra të palmës, ndërsa ky fustan i shkurtë ka vënë në shprehje këmbët e saj dhe linjat mahnitëse.

Këtë fustan, Sharon e ka kombinuar me një çantë ngjyrë kafe dhe sandale ngjyrë lëkure me take të lartë, të cilat kanë mjaftuar që ajo të shkëlqejë. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjyshja seksi me fustan të shkurtë joshës Empty Re: Gjyshja seksi me fustan të shkurtë joshës

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:30 am

shum e bukur ngjanka
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi