Programe Forum - Welcome
Shet virgjerine e saj per te blere nje iPhone 4 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shet virgjerine e saj per te blere nje iPhone 4

Shko poshtë

Shet virgjerine e saj per te blere nje iPhone 4 Empty Shet virgjerine e saj per te blere nje iPhone 4

Mesazh nga Master prej Sat Jul 23, 2011 9:08 pmNje vajze kineze ka publikuar nje propozim ne Weibo, Twitteri kinez, “ Shes virgjerine time ne kembim te n e iPhone 4”, sepse babai i saj nuk do t'ja bleje kurre.

Ne mesin e komenteve dhe pergjigjjeve eshte nje qe thote se, nuk ja vlen barra qerane dhe shaka te tjera qe i thone vajzes se do te jete me mire te prese per iPhone 5.

Ky lajm eshte raportuar nga Korea Herald, qe shpjegon se sipas sociologeve, ky lloj lajmi eshte prove e “materializimit”, gjithnje e me te ngulitur ne shoqeri dhe e krahasojne me historine e djaloshit qe ka shitur nje veshke per nje iPad.

Nje tjeter episod ka ndodhur ne provincen Guangdong, ku Zheng, nje djalosh shtatembedhjete vjecar i apasionuar pas tekonologjise, duke naviguar ne internet i’u pergjigj nje njoftimi qe premtonte te holla ne shkembimin e nje veshke.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi