Programe Forum - Welcome
Nëse bëni pesë herë në javë seks është e barabartë me dy orë e gjysmë në palestër People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Nëse bëni pesë herë në javë seks është e barabartë me dy orë e gjysmë në palestër

Shko poshtë

Nëse bëni pesë herë në javë seks është e barabartë me dy orë e gjysmë në palestër Empty Nëse bëni pesë herë në javë seks është e barabartë me dy orë e gjysmë në palestër

Mesazh nga Master prej Sun Jul 24, 2011 7:17 am

Nëse bëni pesë herë në javë seks është e barabartë me dy orë e gjysmë në palestër Cifti%20duke%20bere%20seks5

Nëse bëni vetëm 30 minuta seks do të djegni rreth 200 kalori. Por nëse bëni dashuri pesë herë në javë, është njëjtë sikur ju të shkoni dy orë e gjysmë në palestër.

Shumë shkencëtar e kanë demantuar se seksi është një nevojë e natyrshme e njeriut. Një jetë e shëndetshme seksuale e bënë trupin e njeriut më të shëndoshë. Njerëzit të cilët rregullisht e gëzojnë këtë kënaqësi janë në gjendje më të mirë fizike se sa ata që nuk kanë shumë aktivitet seksuale.

“Shëndeti dhe seksi janë të lidhura ngushtë me njëra tjetrën. Të bëni dashuri është njëjtë sikur të bëni ushtrime për sistemin kardiovaskular i cili na bënë të ndihemi mirë,” tha Jennifer Bass, eksperte në Qendrën për Kërkime seksuale në Institutin Kinsey në Universitetin e Indianës./Webmagazina.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëse bëni pesë herë në javë seks është e barabartë me dy orë e gjysmë në palestër Empty Re: Nëse bëni pesë herë në javë seks është e barabartë me dy orë e gjysmë në palestër

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue Jul 26, 2011 3:26 pm

te keqen e studimit thuaj lol!
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëse bëni pesë herë në javë seks është e barabartë me dy orë e gjysmë në palestër Empty Re: Nëse bëni pesë herë në javë seks është e barabartë me dy orë e gjysmë në palestër

Mesazh nga Master prej Sun Sep 18, 2011 9:28 am

Punoni punoni Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nëse bëni pesë herë në javë seks është e barabartë me dy orë e gjysmë në palestër Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëse bëni pesë herë në javë seks është e barabartë me dy orë e gjysmë në palestër Empty Re: Nëse bëni pesë herë në javë seks është e barabartë me dy orë e gjysmë në palestër

Mesazh nga Eclipse prej Sun Sep 18, 2011 4:25 pm

Mos ja thuj kujt kete re, se do fillojn njerzit te perdorin seksin si palester ahahahahah nccddda
Eclipse
Eclipse
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 9
Reputation : 0
Join date : 18/09/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëse bëni pesë herë në javë seks është e barabartë me dy orë e gjysmë në palestër Empty Re: Nëse bëni pesë herë në javë seks është e barabartë me dy orë e gjysmë në palestër

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi