Programe Forum - Welcome
CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


CFARE ESHTE NJE PUTHJE......

Shko poshtë

CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... Empty CFARE ESHTE NJE PUTHJE......

Mesazh nga Master prej Fri Jun 24, 2011 6:05 pm

Njerezit kur lidhen,por edhe ne jeten e perditshme,kane nevoje qe te puthen.Permes puthjes ata tregojne nje fare afeksioni per njeri_ tjetrin.Nuk puthen vetem te dashuruarit,por edhe njerezit qe e duan shume njeri_tjetrin,qofshin keta te aferm ose miq.
Te puthesh te ben mire.Nje gje e tille do te thote qe te duash e te te duan,e pikerisht kur ndien se do dhe te duan,ndjehesh mire dhe i plotesuar.
Puthje te verteta jane ato puthje qe kane brenda tyre shume dashuri.Gjithashtu "puthje te plota" do et quaja ato puthje te cilat jane shume intensive.Gjithashtu,te puthesh me koken drejt nuk eshte aspak e kendshme,ashtu sic eshte kur e ktheni koken menjane.Gjithashtu,nje puthje eshte shume me e sinqerte,e bukur,e thelle,sa me e gjate te jete ajo.
Nje puthje e mire!
Puthja varion ne saje te njerezve dhe qellimeve te tyre.Nje puthje lamtumire,per shembull,nuk eshte e njejta gje si nje puthje e mbremjes.Gjithashtu,keto puthje ndryshojne shume nga ajo qe quhet "french kiss" (puthja franceze).
Gjithashtu,ka edhe lloje te tjera puthjesh,ku eshte i teri trupi qe hyn ne veprim e reflekton shume deshire................
Puthja eshte nje menyre e te shprehurit te ndjenjes.Nese e keni parasysh,te gjithe ne fillimin e nje lidhjeje puthim shume intensivisht e cdo gje te mundshme.Kjo do te thote se ndjenja eshte shume me e fuqishme atehere.Te gjithe shijojme cdo moment e detaj te vogel te puthjes.Nje gje e tille eshte shume e bukur dhe shume emocionuese.
Te dashuruarit puthen ashtu sikur kjo ishte hera e fundit qe takohen bashke,pavaresisht se eshte vetem fillimi.Ata duket sikur do largohen per nje kohe te gjate e po konsumojne puthjet e te gjitha diteve kur nuk do te jene bashke.Gjithashtu,nga menyra e puthjes,ju mund te kuptoni nese lidhja juaj po vazhdon njesoj si me pare apo eshte ne perfundimin e saj.!!!
Nje thenie e vjeter per puthjen thote;"_Puthja lidh,por edhe....."

E PER JU C ESHTE NJE PUTHJE?
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... Empty Re: CFARE ESHTE NJE PUTHJE......

Mesazh nga Njera prej Wed Jun 29, 2011 10:30 pm

Per mua eshte gjithcka!!!!
:lol:
Njera
Njera
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 32
Reputation : 0
Join date : 26/06/2011
Location : Greece

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... Empty Re: CFARE ESHTE NJE PUTHJE......

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 3:58 pm

nje puthje,eshte nje shprehje ndjenjash.Esht thjesht nje shprehje e dashuris qe ndjen per nje person."Nese do te mesosh se ceshte dashuria,ateher bashko buzet e tua me te mia".
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... Empty Re: CFARE ESHTE NJE PUTHJE......

Mesazh nga KITTY prej Mon Apr 23, 2012 9:37 pm

n je puthje eshte embelsira e vetme qe nk te shendeshoh e ste ben me diabet...Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... Empty Re: CFARE ESHTE NJE PUTHJE......

Mesazh nga Master prej Mon Apr 23, 2012 9:42 pm

menyra me e kulturuar per te peshtyre dike Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... Empty Re: CFARE ESHTE NJE PUTHJE......

Mesazh nga Anakonda prej Tue Apr 24, 2012 5:26 pm

esht ne vend te fjales te dua
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... Empty Re: CFARE ESHTE NJE PUTHJE......

Mesazh nga Master prej Tue Apr 24, 2012 9:30 pm

Shkrirje ndjenjash


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... Empty Re: CFARE ESHTE NJE PUTHJE......

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Apr 26, 2012 1:48 am

Nje puthje esht 1000 fjale


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... Empty Re: CFARE ESHTE NJE PUTHJE......

Mesazh nga Master prej Thu Apr 26, 2012 1:04 pm

ec bejme nje diskutim bashke Razz meqe qenka 1000 fjal Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... Empty Re: CFARE ESHTE NJE PUTHJE......

Mesazh nga VLoNjate prej Fri May 11, 2012 6:26 am

haahhahaaaa kahshsh


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... Empty Re: CFARE ESHTE NJE PUTHJE......

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 5:03 am

shprehja e dashurise dhe e pasionit qe ndodhet brenda zemres tende
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE ESHTE NJE PUTHJE...... Empty Re: CFARE ESHTE NJE PUTHJE......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi