Programe Forum - Welcome
Pranga në Tiranë, adoleshenti, kreu seks me 13-vjeçaren “për ti provuar virgjërinë” People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pranga në Tiranë, adoleshenti, kreu seks me 13-vjeçaren “për ti provuar virgjërinë”

Shko poshtë

Pranga në Tiranë, adoleshenti, kreu seks me 13-vjeçaren “për ti provuar virgjërinë” Empty Pranga në Tiranë, adoleshenti, kreu seks me 13-vjeçaren “për ti provuar virgjërinë”

Mesazh nga Master prej Sun Jul 24, 2011 2:33 pm


TIRANE – Lajmifundit – Policia në Tiranë ka arrestuar një shtetas 19-vjeçar i cili akuzohet se ka kryer krimin e “mardhënieve seksuale me të mitur” pasi ka pasur raport seksual me një vajzë vetëm 13 vjeçe.
Sipas policisë arrestimi ka ndodhur pasi në datë 15 korrik 2011, është paraqitur në Komisariatin e Policisë nr 6 Tiranë, shtetasi R.M, i cili ka denoncuar se një ditë më parë më 14 korrik 2011, rreth orës 22.00 vajza e tij nuk është kthyer në banesë.
Policia ka nisur menjëherë hetimet në lidhje me ngjarjen, dhe pas veprimeve ligjore është bërë gjetja dhe shoqërimi në polici e vajzës.
Ajo ka pohuar se më datën 14.07.2011 rreth orës 19.30’ bashkë me shtetasin Paris A, vajzën e tezes se tij dhe shtetasin Luan B. kanë shkuar në Durrës më një mjet tip Benz të drejtuar nga shtetasi Luan B.
Vajza shpjegon se me personat në fjalë kanë shkuar në fshatin Nekull tek tezja e te arrestuarit Paris A. I arrestuari e ka mbyllur vajzën me iniciale M.M. në një dhomë të banesës dhe kanë kryer mardhënie seksuale me dëshirën e saj.
I pyetur në lidhje me ngjarjen, i arrestuari mësohet se ka pohuar se kishte kërkuar martesë me vajzën në fjalë dhe ka dashur të verifikojë virgjërinë e saj.
Sipas certifikatës së lindjes rezulton e datelindjes nëntor 1999 dhe nuk ka mbushur moshën 14 vjeç.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi