Programe Forum - Welcome
Barsaleta +18 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Barsaleta +18

Shko poshtë

Barsaleta +18 Empty Barsaleta +18

Mesazh nga Master prej Fri Jun 24, 2011 6:17 pm

Barsaleta +18 Barcoleta-18-300x214

Baba dhe Biri
Nje nate djali e sheh baben e vet tu ja ** te emen dhe e pyet baban:
- Cka je tu be o babe? babai pergjigjet:
- Mamit tend i dhimte pak shpina dhe i bena pak masazhe.
Te nesermen babai e sheh djalin e vet tu e ** gjyshen dhe i habitur e pyet:
- Qka je more tu i bo gjyshes o pis? – djali thote:
- Po gjyshja u anku se i dhem krejt trupi!

Qka asht dallimi mes avionit dhe ka*it?
* Avioni kur qohet zvoglohet
* Ka*i kur qohet zmadhohet

Femrat dhe Seksi

Qka thojn femrat kur bajn sex?
Akmerikanka thot o yes o yes
Gjermanka thot ja gut ja gut
SHQIPTARJA mos i trego kerkujt!

Princesha dhe Papagalli

Nje princeshe ka dashur te kete nje papagall qe nuk perdor fjale banale. Jane munduar gjate kohe te gjejne po shumica kan qen te flliqt. Nje dite i sjellin princeshes nje papagall qe nuk ka share hiq, dhe princesha vendos ta testoje.

* Qoje njanen kame! – papagalli e qon.
* Qoje kamen tjeter – papagalli e qon.
* Hajt qoi te dy kamet tash – PO mire oj nanqim a me k*r don me nejt a?

Ta Lag Gishtin

Nje burre dhe nje grua te shtrire ne krevat ,burri po lexonte nje liber kurse gruaja ishte ne pritje per aksion.
Nderkohe burri fut gishtin ne p**in e gruas … dhe gruaja e pyet:
Do seks ?
Burri : Jo jo po lag gishtin se dua te ndrroj faqen e librit..
Gruaja e semure
Burrit i bejn telefon se gruaja eshte ne spital dhe ky shkon me vrap. Kur arrin atje shkon te infermierja ne hyrje te spitalit dhe e pyt se cfare ka gruaja, si i kan dal testet.
- Si e ke mbiemrin? – i thot infermeirja
- Hoxha – i thot burri
- Na iken dritat ca here kshuqe kemi ca probleme me rezultatet e testeve. Dhe mbiemri Hoxha eshte shume i perhapur. Kemi disa pacient me kte mbiemer. Po gruaja jote do kete ose side ose skleroze.
- Po un cka te bej tani? – i thot burri i nevrikosur dhe i shqetsuar.
- Merre gruan, lere ne mes te qytetit dhe po e gjeti shtepin, mos e q*

Cifti
Nje cift te dashuruarish kishin dale nje shetitje me makine,duke ecur vajza i ulet dhe ja merr ne goje,perpara nje bari me dhenj nuk i shef djali dhe i merr perpara bariun me dhenjte bashke,rotullohet makina ne ajer.Permendet djali dhe shef se ne duar i kishin mbetur dy veshe del i tmeruar nga makina dhe sheh bariun e hutuar atje tej vrapon ta pyese.
Djali-O bari a ke pare ndonje koke gruaje pa veshe te fluturoj ne ajer?
Bariu-Jo or djale koke gruaje pa veshe nuk kam pare por kam pare ama nje koke gruaje me nje ….. ne goje te fluturoj ne ajer.

Bjondja e mencur!
Nje Bjonde Dhe 1 Brune duke shkuar ne shtepi. Hipin ne ashensor dhe shikojne ne mur sperme. te habitura po vrisnin mendjen cfare do ishte ajo valle dhe kishin dyshime. Brunja thote: mua me duket si sperme nderkaq bjondja merr pak ne gisht e fut ne goje dhe thote: Pa dyshim qe eshte sperme por nuk eshte e Lagjes Tone

Presidentet
U mblodhen te gjith presidentat e vendeve ,aty vajti dhe sali berisha .U futen ne nje salle te madhe mbushur me papagall edhe vetem nje nga papagallet ishte mashkull te tera pastaj ishin femra.e do gjenin kta papagallin mashkull.kush e gjente kishte per te marr shume lek,nejse mo. thon kta persidentat me rradh e se gjejn dot .U ngrit sala e tha ai aty esht ! te ter hapen syt kta si e gjeti .? e e pyet njeri aty po mir tha si e morre vesh ti ? PO ja tha Sala kur e takova thash JAM PRESIDENTIII I SHQIPRIS ai ja boni Me plas kari.

Italiania,Grekja dhe Shqiptarja
Ne nje maternitet ishin nje italiane nje greke dhe nje shqiptare,te treja per te lindur,
I vjen radha italianes per te lind dhe u mblodhen doktorat bej huhhuhuhu hahahahahah tju thon italianes por prap femija spo dilte,dhe si perfundim vendosen te ven nje pjat spageti perpara dhe femija del direkt,dhe vjen radha e grekes huuuuuu huuuuu sdilte femija vun spageti prap spo dilte dhe vendosen te ven nje gode me uzo dhe direkt del femija,
dhe si perfundim i vjen radha shqiptares,huuu haaaa,spageti,uzo,prap sdilte sa u merziten doktorat dhe bertasin:
- po dil mor trap
dhe femija nxjerr koken duke i thene,
KE SHAN TI MOR SHKERDHAT DOKTOR

Djali pa eksperience
Ishte i cun ene ishte bo per tu martu, mirpo nuk ja kishte haberin fare nga p…. pasi martohet diten e pare te dasmes babai i tij i thote nuses se cunit: cni im nuk ja ka haberin fare, kshuqe duhet ta msosh ti ok? ok thot nusja. Shkojne ne dhome dhe e pyet cuni: ca do bejme? me shiko mua thot nusja dhe heq bluzen…. e heq dhe cuni, usja heq fustanin cuni heq pantallonat, nusja heq breket dhe shtrihet, kshu ben dhe cuni,nusja hap komet, i hap dhe cuni, po tani ca do bejme? e pyet cuni. tani thot nusja po presim na njonin tvij e tna e fusi te dyve se u pa puna.

Bariu dhe vajza
Na ishte njeher nje familje ne pyll,(burri,gruaja,vajza)
Klo gruaja vdiq dhe çdo vit vajza i mbildhte lule ne pyll qe t’ja çonte tek varri.
Njeher humbi rrugen dhe takoj nje bari ne moshen e saje.I tha bariut:
-O bari e di shtepin time se humba rrugen.
-Po(i thot ai) ja hip lart ne pem dhe shikoje.
Dhe hipi kjo lart ne pem,e pa shtepin dhe iku.
Ne shtepi i tha te atit:
-O ba(tha kjo)
-He te keqen babi(iu pergjigj i ati)
-Un sot humba rregen.
-Po si e gjete
-Po ja takova nje bari dhe e pyeta,mirepo ai se dinte.
-Pa he vazhdo.
-Ai me tha hip lart ne pem dhe shikoje.
-Qyqe!Po ai ta ka hedhur,te ka pare breket.
Dhe njeher tjeter perseri keshtu,humbi rrugen,takoi bariun,dhe i tha te atit:
-Babi un perseri humba rrugen.
-Po si e gjete.
-Po ja takova prap bariun.
-Po ai ta ka edhur prap.
-Jo babi,kesaj radhe ia hodha une se s’kisha veshur brek.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta +18 Empty Re: Barsaleta +18

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 4:39 pm

Duke bere sex, ai ndalon papritur dhe nuk leviz.Ajo: -Zemer, cfare po ben?!Ai: Kete stilin e kam pare ne YouPorn, quhet "loading"
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi