Programe Forum - Welcome
Barcelona 13 ndeshje në 45 ditë! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Barcelona 13 ndeshje në 45 ditë!

Shko poshtë

Barcelona 13 ndeshje në 45 ditë! Empty Barcelona 13 ndeshje në 45 ditë!

Mesazh nga Master prej Tue Jul 26, 2011 8:06 am

Barcelona 13 ndeshje në 45 ditë! Pep-Guardiola
Përveçse janë skuadra që ka pushuar më pak gjatë këtij sezoni të ri, Barcelonës i duhet t’i karikojë mirë bateritë.
Djemtë e Guardiolës i pret një kalendar i ngjeshur me 13 ndeshje. Kampionët e Europës do luajnë një herë në 3 ditë.
Ata kanë nisur përgatitjet për 2 ndeshjet e Superkupës së Spanjës (14-17 gusht), por përpara këtij trofeu, më 8 dhe 9 gusht, do të luajnë “Copa Catalunya”.
Më pas shkojnë në Munich për “Audi Cup”, ndërsa turneu amerikan i pret në 3 ndalesa: Washington, Miami e Dallas.
Në “Camp Nou” do të luajnë me Napolin për trofeun “Joan Gamper” dhe më pas në Monaco do të diskutojnë Superkupën e Europës me Porton.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi