Programe Forum - Welcome
Shqiptarja e zhdukur nga sulmet në Norvegji, mesazhi i fundit për babain People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shqiptarja e zhdukur nga sulmet në Norvegji, mesazhi i fundit për babain

Shko poshtë

Shqiptarja e zhdukur nga sulmet në Norvegji, mesazhi i fundit për babain Empty Shqiptarja e zhdukur nga sulmet në Norvegji, mesazhi i fundit për babain

Mesazh nga Master prej Tue Jul 26, 2011 3:39 pm


“Babë, deshtëm me u nisë po nuk po na lejon policia me hip në anije se pska ndodhë një sulm në Oslo”, ishte ky mesazhi i fundit me telefon, që kishte pranuar Bajrush Selaci, të premten pasdite nga e bija Lejla (17) e cila konsiderohet e zhdukur pas tragjedisë që ndodhi në ishullin Utoya të Norvegjisë.
Para pak ditësh vetë Bajrushi e kishte dërguar të bijën e vetme, Lejlën, tek një shoqe e saj norvegjeze me të cilën dhe në shoqërim të së ëmës së saj do të shkonin në drejtim të Utoyas për të marrë pjesë në kampingun veror të Partisë së Punës. Por aq shumë është i shqetësuar nga zhdukja e së bijës sa ka harruar se cilën ditë e kishte përcjellë të bijën, shkruajn mediat.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi