Programe Forum - Welcome
Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?

Shko poshtë

Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu? Empty Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?

Mesazh nga Master prej Tue Jul 26, 2011 4:08 pm

Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu? F.0724233005656_m
Harrojeni seksin dhe shopingun, femrat kanë gjetur një tjetër vartësi dhe rrezikshëm iu janë afruar meshkujve. Lojërat kompjuterike kanë lënë në plan të dytë kërkimet e rrobave nëpër dyqane, si edhe kënaqësinë në përqafimin e partnerit.
Qëndrimi me orë të tëra para kompjuterit dhe videolojërave, tashmë nuk është vetëm fenomen i meshkujve. Edhe gjinia e bukur shpenzon 23 për qind të kohës së lirë duke luajtur në kompjuter.
Argëtimi ‘online’ është bëri tërheqës për të dy gjinitë, por derisa meshkujt zgjedhin lojëra ku luftohet dhe gjuhet, pjesëtaret e gjinisë së bukur zgjedhin lojërat të cilat trajnojnë trurin.
Problemi më i madh qëndron në faktin se të dyja palët më mirë do të zgjidhnin të luajnë një lojë sesa të qëndrojnë me partnerin, ndërsa në 15 për qind të rasteve kjo ka sjellë deri te ndarja. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu? Empty Re: Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:29 am

He se mendoni se jemi materialiste(nuk jan te gjitha njesoj)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu? Empty Re: Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?

Mesazh nga Master prej Mon Apr 09, 2012 8:11 am

Po pra i cik jeni po he Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu? Empty Re: Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 15, 2012 5:52 am

un jo per vete(per te tjerat se di).
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu? Empty Re: Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi