Programe Forum - Welcome
Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra

Shko poshtë

Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra Empty Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra

Mesazh nga Master prej Tue Jul 26, 2011 4:10 pm

Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra F.0715153925727_m
Edhe pse në të gjitha raportet ekzistojnë rregulla, mospëlqimi mes vjehrrës dhe nuses është diçka e njohur për të gjitha femrat në botë.
Mirëpo, ndodh që mospëlqimi të kalojë në një nivel të ri dhe akoma më të rrezikshëm. Prandaj lexojeni një e-mail të pazakontë të cilin e ka pranuar britanikja Heidi Ëithers nga vjehrra e saj, pasi kanë darkuar së bashku:
- Kur të shkosh në shtëpinë e dikujt nuk flet çfarë dëshiron, ndërsa ajo që s’mund të hash është vetëm nëse je alergjike në atë ushqim
- Nuk fillon të hash para të tjerëve
- Nuk ndihmon në rregullimin e tavolinës nëse këtë nuk e kërkon nikoqirja e shtëpisë
- Nuk fle sa dëshiron, por zgjohesh përpara ose atëherë kur zgjohen të gjithë të tjerët, sepse kjo tregon respekt ndaj nikoqirit
- Asnjëherë nuk guxon ta lëndosh familjen tek e cila martohesh. Nëse mendon se di të bësh shaka, ke kujdes sepse shakatë e tua mund të përfundojnë si ofendime
- Meqenëse prindërit e tu nuk ndihmojnë në organizmin e dasmës, atëherë duhet të shpenzosh sa më pak
- Nuk duhet ta teprosh me blerjen e gjërave, sepse nuk je në gjendje t’ia lejosh vetes këtë luks
- Dikush mund të të ‘akuzojë’ që të ka rënë sëpata në mjaltë dhe mund të jesh shumë e lumtur që ke kapur një djalë të përsosur si djali im, për të cilin vërtet më vjen keq që të ka zgjedhur ty! /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra Empty Re: Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:27 am

vjehrrat nuk durohen;me bo me mfillu vjehrra nga predikimet e veta(do ta hedh nga ballkoni)ose do i lyej pllakat me acid qe te shkoj ski.Bej shaka se ajo do flas ndersa un do bej sikur nuk degjoj,ose do shkoj tek dhoma tjeter.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra Empty Re: Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra

Mesazh nga Master prej Mon Apr 09, 2012 8:11 am

Po sikur tja benin mamit tend kete gje si do mendoje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra Empty Re: Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 4:09 pm

ec ta bejn prove se do ta shohin se cu bej.........
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra Empty Re: Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra

Mesazh nga Master prej Thu Apr 12, 2012 8:33 pm

E pra eeeeeeee


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra Empty Re: Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra

Mesazh nga VLoNjate prej Fri Apr 13, 2012 3:51 am

Nese me respekton do ta respektoj, nese jo..... atehere bye bye :pp


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra Empty Re: Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 14, 2012 4:27 am

po pra po;un smundem me duru mamin tim,e jo me mamin e burrit te botes.Pastaj un e kam gjet zgjidhjen e duhur;do shkoj e te behem murgeshe.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra Empty Re: Rregullat e sjelljes që i kërkon vjehrra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi