Programe Forum - Welcome
Tiranë, sherr për aksidentin, qëllohet 4 herë me armë oficeri i Gardës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tiranë, sherr për aksidentin, qëllohet 4 herë me armë oficeri i Gardës

Shko poshtë

Tiranë, sherr për aksidentin, qëllohet 4 herë me armë oficeri i Gardës Empty Tiranë, sherr për aksidentin, qëllohet 4 herë me armë oficeri i Gardës

Mesazh nga Master prej Wed Jul 27, 2011 10:18 am


TIRANE - UPDATE – Një efektiv i gardës së Republikës, i identifikuar si Roland Tusha është plagosur me armë zjarri sot në rrugën “Ali Demi” në Tiranë.
Policia informon se oficeri 30-vjeçar u qëllua me armë zjarri në rrugën “Ali Demi”, pas përplasjes së makinës së tij me një automjet tjetër.
Njoftohet se pasd ngjarjes, oficeri i Gardës ud ërgua në spital ku është jashtë rrezikut për jetën. Autori i ngjarjes, sipas lajmifundit.com, u identifikua dhe është shpallur në kërkim.
I meparshem: Dy persona u përleshën me armë zjarri sot në Tiranë pas një aksidenti të ndodhur me automjetet e drejtuara pre tyre. Ngjarja ka ndodhur pas përplasjes së dy makinave në rrugën “Ali Demi” në Tiranë.
Për shkak të fërkimit të makinave njëri nga drejtuesit e mjeteve ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar duke plagosur personin tjetër.
I dëmtuari është dërguar në Spitalin Ushtarak ku është jashtë rrezikut për jetën. Katër gëzhoja arme janë sekuestruar në vendin ku ndodhi ngjarja.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi