Programe Forum - Welcome
Mardhënie homoseksuale me një 8-vjeçar, Kavajë, arrestohet adoleshenti People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mardhënie homoseksuale me një 8-vjeçar, Kavajë, arrestohet adoleshenti

Shko poshtë

Mardhënie homoseksuale me një 8-vjeçar, Kavajë, arrestohet adoleshenti Empty Mardhënie homoseksuale me një 8-vjeçar, Kavajë, arrestohet adoleshenti

Mesazh nga Master prej Wed Jul 27, 2011 10:20 am

Mardhënie homoseksuale me një 8-vjeçar, Kavajë, arrestohet adoleshenti Policia_shkoder8
Tirane – Një shtetas 18-vjeçar është arrestuar nga policia e kryeqytetit me dyshimet se ka abuzuar seksualisht me një fëmijë të mitur vetëm 8 vjeç. Lajmi bëhet i ditur nga burime zyrtare të policisë që thanë se mbrëmë, Komisariati i Policisë Kavajë kreu ndalimin e shtetasit Jetmir Ibrahim Derstilia, 18 vjec, lindur në Elbasan dhe banues në fshatin Gjinar Elbasan, sepse me dt.25.07.2011, dyshohet se ka kryer marrëdhënie homoseksuale me një mitur 8 vjeçar.
Pas arrestimit të të dyshuarit, lajmifundit.com citoi se policia po kryen veprimet proçeduriale e hetimore, në bazë të kallzimit të bërë nga babai i të miturit, ku ndaj 18 vjecarit Jetmir Derstilia u mor masa e arrestit në flagrancë për konsumim të veprës penale të “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur”, parashikuar nga neni 100 i Kodit Penal.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mardhënie homoseksuale me një 8-vjeçar, Kavajë, arrestohet adoleshenti Empty Re: Mardhënie homoseksuale me një 8-vjeçar, Kavajë, arrestohet adoleshenti

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 5:18 am

Sa mire ja paskan bere qe e kan arresutar,manikaket e dreqit edhe litarin e kan pak.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi