Programe Forum - Welcome
Në Islandë, blerja e duhanit vetëm me recetë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Në Islandë, blerja e duhanit vetëm me recetë

Shko poshtë

Në Islandë, blerja e duhanit vetëm me recetë Empty Në Islandë, blerja e duhanit vetëm me recetë

Mesazh nga Master prej Wed Jul 27, 2011 11:43 am

Në Islandë, blerja e duhanit vetëm me recetë Duhan-150x150
Dihet që Islanda është vendi me ligjet më të ashpra sa i përket duhanit, ndërsa tani ekziston mundësia që duhani të shpallet si një nga sëmundjet varëse, që do të nënkuptonte konsiderimin e duhanpirësve si të sëmurë, të cilët janë të obliguar që rregullisht të vizitojnë mjekët.
Kështu, cigaret mund të blihen vetëm në barnatore dhe atë me recetë, ku një pako cigare do të kushtonte prej 5.41 euro.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi