Programe Forum - Welcome
Durrës, gjendet i vdekur turisti i ardhur nga Italia People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Durrës, gjendet i vdekur turisti i ardhur nga Italia

Shko poshtë

Durrës, gjendet i vdekur turisti i ardhur nga Italia Empty Durrës, gjendet i vdekur turisti i ardhur nga Italia

Mesazh nga Master prej Thu Jul 28, 2011 6:18 am


Një shtetas italian nga Torino, i mbërritur në qytetin e Durrësit për pushime, ka gjetur vdekjen.
Pushuesit kanë gjetur një trup të pajetë, dhe me pas kanë lajmëruar policinë. Nga kqyrja e parë e trupit te 67 vjeçarit Renato Sela, mësohet se nuk ka shenja dhune dhe kjo shton dyshimet e policisë së personi mund të jetë mbytur.
Kufoma është dërguar ne morg, aty ku do t`i behet edhe ekspertiza mjeko-ligjore për zbardhjen e shkaqeve te vdekjes.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi