Programe Forum - Welcome
Rekord për ndaljen e kohës, 100 mijë $, 52 operacione People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Rekord për ndaljen e kohës, 100 mijë $, 52 operacione

Shko poshtë

Rekord për ndaljen e kohës, 100 mijë $, 52 operacione Empty Rekord për ndaljen e kohës, 100 mijë $, 52 operacione

Mesazh nga Master prej Fri Jun 24, 2011 6:27 pm

Rekord për ndaljen e kohës, 100 mijë $, 52 operacione Photo27

Klasifikohet si gruaja qe ka bere me shume nderhyrje kirurgjikale per te ndalur kohen. Ne fakt, fytyra dhe trupi i saj e deshmojne fare mire nje gje te tille.

Behet fjale per amerikanen Cindy Jackson nje 55 vjecare nga Ohio, e cila mbahet si gruaja me me shume operacione plastike ne bote.

Ka shpenzuar mbi 100 mijë dollarë për 52 operacione, dhe vetëm 14 të tyre lidhen me ndërhyrje kirurgjike, ndërsa gjithë të tjerat janë trajtime me botoks, stomatologji kozmetike dhe trajtime laserike.

Televizioni ABC, ne nje reportazh te vetin per Jackson tregon se pjese e operacioneve jane edhe ngritja dy here e qepallave te syve, operacioni dy here i hundes, pesë herë nje lifting total i fytyrës, nderhyrjet ne buze, zvogelimi i mjekres, heqja e njollave dhe padyshim silikoni ne gjoks.
“Nuk kisha ambicie për të vendosur rekord në operacionet plastike. Vetëm jam përpjekur të dukem më mirë. Për mua rezultati më i mirë i operacionit është kur dukem sa më natyrshëm. Kurrë nuk kam dëshiruar që njerëzit të më ngulin sytë dhe të mendojnë sa operacione kam kryer”, thote ajo.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rekord për ndaljen e kohës, 100 mijë $, 52 operacione Empty Re: Rekord për ndaljen e kohës, 100 mijë $, 52 operacione

Mesazh nga Anakonda prej Fri May 04, 2012 5:39 pm

qyqa paska lan qimet e kokes sa mire i paska ec ksaj
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi