Programe Forum - Welcome
Vetëvarja e 20-vjeçares në Elbasan, pas akuzave për atësinë e fëmijës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vetëvarja e 20-vjeçares në Elbasan, pas akuzave për atësinë e fëmijës

Shko poshtë

Vetëvarja e 20-vjeçares në Elbasan, pas akuzave për atësinë e fëmijës Empty Vetëvarja e 20-vjeçares në Elbasan, pas akuzave për atësinë e fëmijës

Mesazh nga Master prej Thu Jul 28, 2011 10:11 am


Policia e Elbasanit po i heton për akuzën e shkaktimit të vetëvrasjes, familjarët me të cilët jetonte 20-vjeçarja S.Bitri e cila u gjet e vetëvarur sot në mëngjes në një magazinë pranë banesës në fshatin Shënvlash.Dyshohet se viktima është akuzuar për nderin e saj pasi ka lindur fëmijën ndërkohë që bashkëshorti ndodhej prej vitesh në Greqi.Policia ka thënë se nëna 20-vjeçare e një fëmije të lindur pak ditë më parë ka varur veten. Ajo e kreu këtë akt pak ditë pas lindjes së fëmijës në fshatin Shënavlash të Elbasanit. Trupi i 20-vjeçares është gjetur nga familjarët e bashkëshortit të saj në një magazinë pranë shtëpisë.Pas marrjes në pyetje të fqinjëve dhe të afërmve policia bën të ditur se shkaku i ngjarjes ka qenë depresioni që ka kaluar S.Bitri menjëherë pas lindjes.
Ndërsa po hetohet edhe pista e mundshme e konfliktit të viktimës dhe familjarëve të bashëkshortit të saj, që prej vitesh ndodhej emigrant në Greqi, për atësinë e dyshuar të foshnjës.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi