Programe Forum - Welcome
Më mirë pa Sex se pa Internet People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Më mirë pa Sex se pa Internet

Shko poshtë

Më mirë pa Sex se pa Internet Empty Më mirë pa Sex se pa Internet

Mesazh nga Master prej Fri Jun 24, 2011 6:29 pm

Më mirë pa Sex se pa Internet Photo23

Kur bëhet fjalë për të anketuarat femra, thuajse 46% e tyre, pa hamendje deklaruan se më mirë të jenë pa seks për dy javë – se sa pa internet. Aq më tepër, 49% e grave të moshës 18 deri në 34 vjeç, më së pari ishin argëtuar në internet, se sa në krahët e partnerit të tyre.

Në bazë të një kërkimi të realizuar nga kompania “Intel”, mësohet se gratë më shumë do të donin të kalonin dy javë pa seks – se sa aq shumë të rijnë pa qasje në internet!Meshkuj, kaloj koha kur jeta juaj seksuale vuante nga ‘’kokëdhimbja’’ e njeriut tuaj të zemrës. Është koha të njiheni me ‘’shkatërruesin’’ e ri të seksit – varësinë nga interneti! Agjencia për kërkimet e tregut “Harris Interactive”, ka realizuar një kërkim-studim ku morën pjesë mbi 2100 shfrytëzues të varur nga interneti dhe zbuloj se 65% nga ato, thjesht e shkurt ‘’nuk mund të jetojnë pa internet’’.
Kur bëhet fjalë për të anketuarat femra, thuajse 46% e tyre, pa hamendje deklaruan se më mirë të jenë pa seks për dy javë – se sa pa internet. Aq më tepër, 49% e grave të moshës 18 deri në 34 vjeç, më së pari ishin argëtuar në internet, se sa në krahët e partnerit të tyre. Ndjenjat e tilla i ndajnë edhe 52% e grave më të moshuara, nga mosha 35 deri në 44 vjeç.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë pa Sex se pa Internet Empty Re: Më mirë pa Sex se pa Internet

Mesazh nga Sahara prej Mon Aug 29, 2011 10:36 pm

pune qe s'behet lol
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë pa Sex se pa Internet Empty Re: Më mirë pa Sex se pa Internet

Mesazh nga Master prej Tue Aug 30, 2011 6:09 am

Dhe ket pune e beni ju grate e..Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Më mirë pa Sex se pa Internet Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë pa Sex se pa Internet Empty Re: Më mirë pa Sex se pa Internet

Mesazh nga Sahara prej Wed Aug 31, 2011 9:52 pm

jemi te tmerrshme ne... Razz
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë pa Sex se pa Internet Empty Re: Më mirë pa Sex se pa Internet

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Jan 30, 2012 10:13 pm

Amin!


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë pa Sex se pa Internet Empty Re: Më mirë pa Sex se pa Internet

Mesazh nga Master prej Mon Jan 30, 2012 10:26 pm

sa mir qe i beni qejfin vetes Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Më mirë pa Sex se pa Internet Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë pa Sex se pa Internet Empty Re: Më mirë pa Sex se pa Internet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi