Programe Forum - Welcome
 Kam Mesuar.... - Faqe 3 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kam Mesuar....

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Kam Mesuar....

Mesazh nga Master prej Fri Jul 29, 2011 1:25 pm

First topic message reminder :

Kam Mesuar....Perfudojeni fjaline

Kam Mesuar....se jeta eshte shume e bukur por e veshtire
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë


 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga KITTY prej Tue Nov 08, 2011 10:01 pm

se ateher kur nk e pret vjen dikush ne jeten tende qe te ben te bukur ekzistencen tende...Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga Master prej Wed Nov 09, 2011 6:37 am

me mir te duash se te te duan


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga Master prej Wed Nov 09, 2011 6:38 am

ups e kunderta


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga Estrela prej Sat Feb 18, 2012 12:07 am

..qe cfaredo qe ti i jep jetes te kthehet pas,mos urrej askend,urrejta qe del nga ti nje dite do te kthehet ti.Duaji te tjeret,dashuria do te kthehet tek ti...
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga Sarita prej Sat Feb 18, 2012 9:36 am

Se qelesi i deshtimit eshte qe te kenaqesh qdo person qe njeh!!!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga Estrela prej Sat Feb 18, 2012 3:41 pm

... cdo e mire e ka nje te keqe,,,,dhe cdo e keqe e ka nje te mire.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga KITTY prej Sun Feb 19, 2012 10:10 pm

kam mesuar se njerezit e drejte jane ate qe vuajne me shume..Sad
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga Master prej Sun Feb 19, 2012 10:39 pm

Kam mesuar se i drejti zhytet por nuk mbytet...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga Estrela prej Thu Feb 23, 2012 8:47 pm

Kam mesuar...se ti injorosh faktet.., nuk do te thote se mund ti ndryshosh ato...!
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Feb 25, 2012 2:31 am

Kam mesuar se njerzit e mire jan te pafat....


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga Master prej Sun Feb 26, 2012 12:28 pm

...shume shpejt ndryshojne njerezit...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga Estrela prej Sun Feb 26, 2012 2:36 pm

...fati mund te vendose kush mund te preke jeten tende, por vetem zemra vendos kush mund te te preke shpirtin..!
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga Master prej Sun Feb 26, 2012 8:27 pm

te duash ... eshte dicka e bukur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga Master prej Sun Feb 26, 2012 8:27 pm

...te te duan eshte dhe me e bukur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga Sarita prej Mon Feb 27, 2012 1:08 pm

Kam mesuar se...Nuk duhet t'i ndyshojme miqte;Nese i kuptojme ndryshimet e tyre..!!!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Feb 28, 2012 7:05 am

Kam mesuar se indiferenca eshte arma me e mire per te mposhtur krenarine e dikujt..


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga KITTY prej Thu Mar 22, 2012 10:35 pm

kam mesuar se te qash per nje person sepse ai u largua eshte budallek sepse nese do te te donte vertet sdo ishte larguar kurre nga ti...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:17 am

Kam mesuar se sinqeritetin;thjeshtesin,ndershmerin,edukaten ti marrin per dobesi,por un serish do ti kem keto veti sepse me ben te jem e vecante.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kam Mesuar.... - Faqe 3 Empty Re: Kam Mesuar....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi