Programe Forum - Welcome
A e keni te lehte te falni nje person.. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A e keni te lehte te falni nje person..

Shko poshtë

A e keni te lehte te falni nje person.. Empty A e keni te lehte te falni nje person..

Mesazh nga Master prej Fri Jul 29, 2011 1:30 pm

A e keni te lehte te falni nje person..

Nese dikush ju ka genjyer apo tradhetuar a e falni apo e keni shume te veshtire
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e keni te lehte te falni nje person.. Empty Re: A e keni te lehte te falni nje person..

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:43 am

Te lehte hmmm jo dhe aq por kam falur shume...
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e keni te lehte te falni nje person.. Empty Re: A e keni te lehte te falni nje person..

Mesazh nga Click prej Tue Aug 02, 2011 6:16 am

Varet
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e keni te lehte te falni nje person.. Empty Re: A e keni te lehte te falni nje person..

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 6:19 am

e keqja ime eshte se mezi i fal njerezit


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e keni te lehte te falni nje person.. Empty Re: A e keni te lehte te falni nje person..

Mesazh nga DeLeTe prej Sun Aug 07, 2011 8:05 pm

Jo nuk fal me kollaj, Por as nuk bej faj Very Happy


A e keni te lehte te falni nje person.. S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e keni te lehte te falni nje person.. Empty Re: A e keni te lehte te falni nje person..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi