Programe Forum - Welcome

Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

Shko poshtë

1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

Mesazh nga Master prej Fri Jul 29, 2011 1:36 pm

1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

E di njeri...
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

Mesazh nga Click prej Fri Aug 05, 2011 6:31 am

I paraprijne rrezikut te ngatrrimit te banjos nga cunat Razz
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Aug 08, 2011 11:29 am

Nuk paska komentuar asnje femer qe ta na i thoshin "pse"? se ne djemt kemi shume fjal per kete gje Razz

Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

Mesazh nga Master prej Wed Aug 10, 2011 3:29 pm

Ku jan vajzat Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

Mesazh nga DeLeTe prej Wed Aug 10, 2011 3:32 pm

kan shkuar ne tualet Razz

Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

Mesazh nga Embelsira prej Wed Aug 10, 2011 3:39 pm

Hahaha varet ore nese jan lezbike nje puci puci jepet pastaj nuk eshte e thene se te shkosh dyshe ben dicka hahaha


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

Mesazh nga Master prej Wed Aug 10, 2011 3:43 pm

JO ri ne po themi pse shkojne se ne pergj keshtu ndodh te paten ne shqiperi


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

Mesazh nga DeLeTe prej Wed Aug 10, 2011 11:23 pm

ahahahaha e gjeti kjo lool do jen lezbike thot Razz lol! ne shqiperi i bihe me qen ter femrat lezbike Razz se te shumtat dyshe dyshe shkojn Razz

Ndoshta ndihen me rehat kur shkojn te dya shoqerojn njera tjetren Razz hyne njer e ban e ruan tjetra pastaj del tjetra hyne ajo tjetra Razz shpresoj te jem i qart e ? ahahaha Razz

Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

Mesazh nga Master prej Thu Sep 01, 2011 10:09 pm

he do na e thot njeri kete gje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

Mesazh nga Sahara prej Thu Sep 01, 2011 10:14 pm

sepse komentojne reagimet e castit, analizojne cik gjendjen dhe marin mendimin e njera tjetres... ja pse ikin...

po mire e tha dhe delete, ikin dhe vetem te mbajne deren e banjes se nuk mbyllet Razz
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

Mesazh nga Master prej Thu Sep 01, 2011 10:17 pm

flm se dija Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Feb 09, 2012 7:42 pm

Hahaha ne fakt nuk jan te tera femrat qe shkojne dyshe ne banjo aman...Dhe ato qe shkojne dyshe shkojn per ti mbajtur canten njera tjetres Razz pastaj....kur jan me ndonje lokal apo vend publik sguxojn me shku vetem se i duket si lufte kur shkojne atje,. nese jan dy ndoshta ndihen me te sigurta. Tamam si partizane Razz Edhe nese njeres i shpeton, tjetra gjen arsye per te rregullu cik floket apo per tu par ne pasqyr edhe rregullon tualetin. Razz arsye tjera smund te them, po si dihet...se neper banjo ca nuk ndodh aman aman.... :S vec me i rujt tashi...


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

Mesazh nga Master prej Thu Feb 09, 2012 8:54 pm

flm per sinqeritetin Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 gje se kam kuptu, Pse femrat shkojne Dyshe ne Tualet ..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi